Kerem Bürsin'den Serenay Sarıkaya'ya gönderme

Oyuncu Kerem Bürsin, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Kerem Bürsin'den Serenay Sarıkaya'ya gönderme

Bursin'in paylaşımı, geçtiğimiz günlerde ayrıldığı sevgilisi Serenay Sarıkaya'ya gönderme olarak algılandı.

Seranay Sarıkaya ile Kerem Bürsin, üç buçuk yıldır dolu dizgin aşk yaşadıkları ilişkilerini geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı. Çiftten evlilik haberi beklerken ayrılık haberi gelmesi magazin gündemini sallamıştı.

İkilinin yakınlarına, "İlişkimiz yoruldu, heyecanımızı kaybettik" dediği öne sürülmüş, bir yandan da ilişkinin evlilik sözleşmesi krizini aşamadıkları iddiası yüzünden bittiği konuşulmuştu.

Hiçbir kadını incitmedim' 

"Samimiyetle şunu söyleyebilirim ki, konu kadınlara gelince hayatım boyunca kendimi hep ‘doğru adam’ olarak tanımladım, neden mi?…Çünkü bugüne kadar hiçbir kadını incitecek bir harekette bulunmadım, hiçbir kadına saygısızlık etmemeye özen gösterdim."

'Problemin bir parçası' 

"Ancak şunu öğrendim ki kendini ‘doğru adam’ olarak tanımlamak, uzun yıllardır devam eden global hak savaşı mücadelesi için ne yazık ki yeterli değil. Hatta ‘doğru adam’ bile kadın hakları mücadelesinde problemin bir parçası olabiliyor… Kendimden de biliyorum ki aslında bu eşitsizliğe sebep olan kalıp yargıları her gün yeniden ve yeniden üretiyoruz. Daha iyi olmak her zaman bir seçenek, gelişime hep açık olmalıyız."
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER