Kerem Alışık Sessizliğe Gömüldü! O Hareketi Aşk İddialarını Güçlendirdi…

Kerem Alışık, önceki gün Ulus’ta bir hastane girişinde kameralara yansıdı. Arkadaşını ziyaret için geldiğini söyleyen Alışık’ın Hilal Altınbilek sessizliği ise aşk iddialarını güçlendirdi.

Kerem Alışık Sessizliğe Gömüldü! O Hareketi Aşk İddialarını Güçlendirdi…

Adı, Bir Zamanlar Çukurova dizisinden rol arkadaşı Hilal Altınbilek’le aşk iddialarına karışan Kerem Alışık, önceki gün Ulus’ta bir hastaneye giriş yaparken görüntülendi. Alışık, bir rahatsızlığının olmadığını sadece arkadaşını ziyarete geldiğini söyledi.

SESSİZLİĞE GÖMÜLDÜ…

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda, aşk yaşadığı iddia edilen Hilal Altınbilek’le görüntülenmesi hakkında konuşmak istemeyen Kerem Alışık, adeta sessizliğe gömüldü. Kerem Alışık’ın konu hakkında bir açıklama yapmaması, ikili arasındaki aşk iddialarını güçlendirdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2020, 10:06

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE