Kenan İmirzalıoğlu’na Hırsızlık Şoku 500 Bin TL’ye Almıştı

Kenan İmirzalıoğlu, otomobil parçalarını çalan hırsızların kurbanı oldu. Yakışıklı oyuncunun 500 bin TL’ye aldığı minibüsünün logosu çalındı. Araçtaki detayı ise gazeteciler fark etti.

Kenan İmirzalıoğlu’na Hırsızlık Şoku 500 Bin TL’ye Almıştı

Ünlü sunucu ve oyuncu Kenan İmirzalıoğlu 2018 yılında 500 bin TL’yebir minibüs almıştı. Geçtiğimiz günlerde aracı görüntüleyen gazeteciler, söz konusu minübüsün logosunun yerinde olmadığını fark etti.

ARACININ LOGOSU ÇALINMIŞ

ARACININ LOGOSU ÇALINMIŞ

Posta’da yer alan habere göre: oyuncunun minibüsünün önünde markanın kırmızı renkte bir logosu olmalıydı, ama bu parça sökülmüştü. Böylelikle ünlü oyuncunun, bu tür otomobil parçalarını çalan hırsızların kurbanı olduğu anlaşıldı.

KONTROLE GİTMİŞLERDİ

KONTROLE GİTMİŞLERDİ

İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde eşi Sinem Kobal’la birlikte doktor kontrolünden çıkarken görüntülenmişti. Keyifli hallriyle dikkat çeken çift muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı. Baba olmak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu, “Çok fazla heyecan var. Çok şükür her şey yolunda bir sıkıntı yok. Son iki ayımız kaldı. Allah nazarlardan saklasın” ifadelerini kullanmıştı. Yaklaşık 7 aylık hamile olan Sinem Kobal ise, “Her şey yolunda, kontrole geldik” demişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER