Kenan İmirzalıoğlu: Monte Carlo'da da Evimiz Var

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu önceki gün Etiler’de görüntülendi. Gazetecilerin röportaj ısrarını geri çevirmeyen İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaos’ta rol alacağına dair çıkan haberlere de son noktayı koydu.

Uzun bir süredir yeni projede yer almayan oyuncu Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz gün Etiler’de kameralara yakalandı.

Apar topar aracına binen yakışıklı oyuncu, “Kenan bey bizi kırmayın” diyen gazetecilerin röportaj isteğini geri çevirmedi.

Kenan İmirzalıoğlu: Monte Carlo'da da Evimiz Var

“Ben de sizi kırmadım” diyen Kenan İmirzalıoğlu, “Böyle pazarlık yapmayalım” diye konuştu.

Eşi Sinem Kobal ile birlikte Ramazan ayı öncesi ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunan yakışıklı oyuncu konuyla ilgili “Bunları konuşmayalım” dedi.

Kenan İmirzalıoğlu’na geçtiğimiz günlerde eşi Sinem Kobal’ın bebekleri Lalin’in “Bana benziyor. Ancak bir Kenan bakışı da var” sözleri hatırlatıldı. Yakışıklı oyuncu, “Doğru söylüyor. Aynen öyle” cevabını verdi.

Eşine otomobil hediye ettiğine dair çıkan haberlere açıklık getiren İmirzalıoğlu, “Uzun zamandır Sinem aynı arabaya biniyordu. Şimdi çocukla da beraber olunca gerekiyordu” diye konuştu.

Kenan İmirzalıoğlu: Monte Carlo'da da Evimiz Var

“MONTE CARLO’DA DA BİR EVİMİZ VAR..”
Kenan İmirzalıoğlu Çeşme ve Bodrum’da ev yaptırdığına dair çıkan haberlere “Ooo! Tabii Monte Carlo’da da bir evimiz var. Miami’ye de yaptırdık. Birkaç yerde daha var. Onları söylemek istemiyorum. Arkadaşlar ne yapıyorsunuz ya?” sözleriyle tepki gösterdi.

KURTLAR VADİSİ KAOS İDDİALARINA NOKTAYI KOYDU
46 yaşındaki oyuncu, son dönemde hakkında çıkan “Kurtlar Vadisi Kaos’ta oynayacak” haberlerine şu açıklık getirdi.

“Arkadaşlar siz sürekli geçirip duruyorsunuz. Ben ‘yok öyle bir şey’ dedikçe siz tekrar tekrar soruyorsunuz. Ne yapacağız şimdi? Allah aşkına hafıza mı zayıf? Çabuk mu unutuyorsunuz? Nasıl oluyor da aynı soru tekrar tekrar söyleniyor. “

Kenan İmirzalıoğlu: Monte Carlo'da da Evimiz Var

“BEŞİNCİ TEYİDİ VERİYORUM..”
Yakışıklı oyuncu, gazetecilerin “Teyit etmek için soruyoruz” demesin üzerine, “Beşinci teyidi veriyorum. Halen soruyorsunuz. Ne desem net bir şekilde anlaşılır?” ifadelerini kullandı.

“BELİRLİ BİR ŞEY YOK..”
Kenan İmirzalıoğlu “Yeni proje dizi mi film mi? Yoksa uzun bir süre ekranlardan uzak mı kalacaksınız?” sorusuna ise “Adını koyalım diyorsunuz?” yani sözleriyle esprili bir yanıt veren İmirzalıoğlu “Belirli bir şey yok. Olduğu zaman söylerim arkadaşlar” diye konuştu.

“BENİM BAKICI KORKUM YOK. SİZDEN KORKUM VAR..”
Eşi Sinem Kobal’ın bebekleri Lalin için “Bakıcı tutmakla ilgili bir önyargım yok” sözleri hatırlatılan İmirzalıoğlu’na “Sizin bakıcı endişeniz var mı?” sorusu soruldu.

“Benim bakıcıdan falan değil. Sizden korkum var” diyen İmirzalıoğlu “Biraz rahat bırakın. Hadi kendinize iyi bakın” diyerek aracıyla uzaklaştı. 

Kenan İmirzalıoğlu: Monte Carlo'da da Evimiz Var

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 21:12

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE