Kenan Doğulu’dan 20 günde 8 konser, 240 şarkı, 24 saat sahne

Türk pop müziğinin önemli bestecisi ve yorumcusu Kenan Doğulu, yaz aylarında konser maratonuna dur durak bilmeden devam ediyor.

Kenan Doğulu’dan 20 günde 8 konser, 240 şarkı, 24 saat sahne

Güçlü yorumu ve enerjisiyle, sahnesi en çok beğenilen isimlerden olan Doğulu, Ağustos ayının ilk yarısında 8 konser daha verecek. Kenan Doğulu, tatil beldeleri olan Bodrum, Ayvalık, Altınoluk, Çeşme, Kuşadası ve Datça’da sevenleriyle buluşacak. Her konserinde 3 saat sahnede kalarak 30 şarkı söyleyecek olan Kenan Doğulu, toplamda 24 saat sahnede kalarak 240 şarkı söylemiş olacak.

Kenan Doğulu, özel bir seçkiyle oluşturduğu repertuarı, yeni düzenlemeleri, Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden oluşan orkestrası ile sevenlerini müzik yolculuğunda çok özel bir gezintiye çıkaracak.

Doğulu, yaz turnesine kapsamında sıradaki konserini 27 Temmuz Cumartesi günü Caresse Bodrum Buddha-Bar Beach sahnesinde verecek. Kenan Doğulu şarkılarını Caresse Bodrum’un büyüleyici manzarasında, deniz üzerine kurulan özel bir platformda seslendirecek. İzleyicilerine enerji dolu sahne şovu, güçlü yorumuyla unutulmaz bir yaz yaşatmaya hazırlanan Doğulu, konserlerine 3 Ağustos’da Vadi Açıkhava da devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER