Kenan Doğulu yeni şarkısı Bumaya'nın klibinde Beren Saat'i kılıçtan geçirdi

Ünlü oyuncu Beren Saat, eşi Kenan Doğulu'nun yeni şarkısı Bumaya'nın klibi için kamera karşısına geçti. Doğulu, sihirbaz oldu ve eşine bakın neler yaptı!

Kenan Doğulu yeni şarkısı Bumaya'nın klibinde Beren Saat'i kılıçtan geçirdi

Sanatçı Kenan Doğulu, yeni şarkısı 'Bumaya'yı iki gün önce dinleyicileriyle buluşturdu. Single'ın sözleri ve müziğinde Doğulu, Ozan Bayraşa, Umur Doma ve Onurr'un imzası bulunuyor. Bayraşa'nın aranjesini yaptığı şarkının miks ve mastering'i ise Emre Kıral yaptı.Başarılı şarkıcının yeni şarkısının klibinde yer alan oyuncu eşi Beren Saat de dikkatlerden kaçmadı.. Kenan Doğulu'nun yeni şarkısının klibi, aralarında dünya çapında bir çok ödüllü ismin bulunduğu bir kreatif ekip ile Los Angeles'ta çekildi. 

BUMAYA KLİBİNİN KONUSU 

Bumaya'nın dünyası; Los Angeles ve New York merkezli, ödüllü genç yönetmen Ecem Lawton'un ünlü yazar Edgar Allen Poe'nun 1842'de yazdığı "Kızıl Ölümün Maskesi"  adlı kısa hikayesinden aldığı ilhamla yaratıldı. Los Angeles'ta Versay Sarayı'ndan esinlenerek 1900 yılında inşa edilen La Chateau Rose'da çekilen klibin kreatif yapımcılığını ve koreografisini Jennifer Lopez, Beyonce ve Dua Lipa gibi sanatçılarla çalışan Marvin Brown üstlenirken; Kenan Doğulu'ya Shyvon Campbell, Devin Walker, Triana Steward, Anna Santucci, Callum Sean Macdonald, Anjula Kelly'den oluşan altı kişililk bir dansçı ekibi eşlik etti.

KLİPTE BEREN SAAT SÜRPRİZİ

Klip dijital mecralarda izlenme rekorları kırdı. Herkes klibin ilginç konusunu merak etti. Başarılı şarkıcının yeni şarkısının klibinde yer alan oyuncu eşi Beren Saat de dikkatlerden kaçmadı. Kenan Doğulu, yeni şarkısının klibinde sihirbaz oldu. Doğulu, eşi Beren Saat'i sandığa hapsetti ve geri çıkarttı. 

kenan doğulu

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2021, 09:21

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE