Kenan Doğulu'dan Şaşırtan "Hamile" Açıklaması! Çeşme'den Döner Dönmez...

Kenan Doğulu, Çeşme'de eşi Beren Saat ile birlikte yaptığı tatilini noktaladıktan sonra İstanbul'a döndü. İstanbul Nişantaşı'nda özel bir hastaneden çıkarken basın mensuplarıyla karşılaşan Kenan Doğulu, sorulara "Hamileyim!" diyerek ilk başta açıklama getirdi. Doğulu'nun daha sonra rutin sağlık kontrolü için hastaneye geldiği öğrenildi.

Kenan Doğulu, Çeşme'de eşi Beren Saat ile birlikte yaptığı tatilini noktaladıktan sonra İstanbul'a döndü.

İstanbul Nişantaşı'nda özel bir hastaneden çıkarken basın mensuplarıyla karşılaşan Kenan Doğulu, sorulara "Hamileyim!" diyerek ilk başta açıklama getirdi. Doğulu'nun daha sonra rutin sağlık kontrolü için hastaneye geldiği öğrenildi.

kenan doğulu

"ALLAH KORUSUN"

Nişantaşı’ndaki bir hastaneden çıkarken görüntülenen şarkıcı Kenan Doğulu, “Check up yaptırdım, rutin kontroller” dedi. Söz konusu kontrolün koronavirüsle ilgisi olup olmadığı sorulunca da “Yok ya Allah korusun” diye karşılık verdi.

beren saat kenan doğulu

ÇEŞME'DE ACUN ILICALI İLE BİR ARAYA GELDİ

Çeşme tatilindeyken Acun Ilıcalı’yla da bir araya gelen Kenan Doğulu, sorular üzerine “Çok sevdiğim bir kardeşim. Yeni şeyler yapıyor, onunla ilgili biraz konuştuk” açıklamasını yaptı.

Kenan Doğulu hastaneden test sonuçlarıyla ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 10:54

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE