Kenan Doğulu Beren Saat İkinci Ayrılık Şokunu Atlatabildi mi? (Video Haber)

Kenan Doğulu, Nükhet Duru’nun ‘Hikayesi Var’ adlı albümünün ‘Listening Party’si öncesi özel hayatına dair soruları cevapladı. Eşi Beren Saat ile evlilik krizi yaşadığı iddialarına yanıt verdi.

Kenan Doğulu, Nükhet Duru’nun ‘Hikayesi Var’ adlı albümü için Dada Salon Kabarett’te düzenlenen ‘Listening Party’ davetine katıldı. Davet öncesi sorularımızı yanıtlayan Kenan Doğulu, özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.

“GÜLEREK TAKİP EDİYORUZ…”

İkilinin evlilik krizi yaşadığına dair haberleri yalanlayan Kenan Doğulu, “Yok öyle bir şey. Elli bin kere söyledim. İnsanlar da üzülüyorlar öyle şeyler duydukları zaman” diye konuştu ve ekledi: “[Çıkan haberleri] gülerek takip ediyoruz.”

“DAHA ROMANTİK BİR ŞEY OLAMAZ…”

Sevgililer Günü için Beren Saat’e verdiği en güzel hediyenin şarkı yazmak olduğunu dile getiren Kenan Doğulu, eşinin verdiği en değerli hediye sorularını ise “Onu söyleyemem. Kendi tarafımı ancak söylerim. O özele girer” şeklinde yanıtladı.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 23:28

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE