Kenan anladın sen onu... Sinem Kobal'dan 2. çocuk mesajı!

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal şu günlerde bulutların üzerinde. Çift 6 ay önce dünyaya gelen kızları Lalin’le ilk yazlarını karşılamaya hazırlanırken Sinem Kobal’dan anneler gününde gelen bir poz kafaları karıştırdı.

Kenan anladın sen onu... Sinem Kobal'dan 2. çocuk mesajı!

Sinem Kobal… Sosyal medyayı ince mesajlar verme konusunda tam bir üstad.

İçini sosyal medyadan döküyor. Kızgınlığını da, öfkesini de mutluluğunu da, hayallerini de sosyal medyadan yaptığı şifreli mesajlarla veriyor.

Daha önce hamile olduğu mesajını ilk kez sosyal medyadan duyuran Sinem Kobal’ın 9 Mayıs’da yani dün anneler gününde yaptığı bir paylaşım kafaları karıştırdı.

Sinem Kobal hamile

BU POZU NEDEN VERDİ?

Anneler gününde mor elbisesiyle, karnı burnunda bir fotoğraf paylaşan Sinem Kobal bu fotoğrafı daha önce hiç kullanmamıştı.

Bu Sinem Kobal’ın anne olduktan sonraki ilk anneler günüydü. Bir paylaşım yapması doğaldı ancak o paylaşımda kızıyla beraber poz verebilirdi, Kenan yanında, bebeği kucağında poz verebilirdi ancak o başka bir yol seçti.

sinem kobal

İKİNCİ BEBEK SİNYALİ Mİ?

Aileye yakın dostları ve özelliklede Sinem Kobal’ı iyi tanıyanlar “Sinem bu fotoğrafı paylaştıysa altında bir şey vardır. Belli ki hamileliğin kendisine nasıl iyi geldiğini göstermek istedi ve ikinci bebek hayalini sergiledi” diyor.

Şimdi gözler Kenan İmirzalioğlu’nda. Eşinin sosyal medyadan verdiği bu mesajı acaba nasıl karşılayacak?

sinem kobal kenan imirzalıoğlu

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2021, 21:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER