Kayıp Güzel Naz Elmas Teknede Böyle Görüntülendi! (Video Haber)

İş adamı Erol Özmandıracı ile dünya evine girdikten sora ortalarda çok görünmeyen oyuncu Naz Elmas, Bodrum'da magazinburada.net Bodrum muhabiri Kamil Sümer'in kamerasına yakalandı. Koyda demirleyen teknede çay keyfi yapan Naz Elmas'ın pandemi döneminde kilo aldığı gözlendi. Naz Elmas hakkında hamile olduğuna yönelik iddilar ortaya atılmış oyuncu bu iddiaları reddetmişti.

İş adamı Erol Özmandıracı ile dünya evine girdikten sora ortalarda çok görünmeyen oyuncu Naz Elmas, Bodrum'da magazinburada.net Bodrum muhabiri Kamil Sümer'in kamerasına yakalandı.

naz elmas bodrum

Koyda demirleyen teknede çay keyfi yapan Naz Elmas'ın pandemi döneminde kilo aldığı gözlendi. Naz Elmas hakkında hamile olduğuna yönelik iddilar ortaya atılmış oyuncu bu iddiaları reddetmişti.

İŞ GÖRÜŞMESİ İÇİN İSTANBUL'A GİDİP GERİ DÖNDÜ

Oyuncu Naz Elmas, Bodrum'da tatil yaparken aldığı iş teklifi nedeniyle İstanbul'a gidip geri döndü. Yeni sezon için televizyonda yer alacak bir proje için görüşmeler yapan Naz Elmas, iş toplantılarından sonra soluğu tekrar Bodrum'da aldı.

naz elmas bodrum tekne

magazinburada.net Bodrum muhabiri Kamil Sümer'in objektifine takılan güzel oyuncu Naz Elmas, yanında eşi ve arkadaşları ile birlikte tekne ile denize açıldı. 

GÖBEK Mİ YOKSA BEBEK Mİ?

naz elmas göbek

Naz Elmas'ın tekne üzerinde çekilen görüntülerinde kilo aldığı görülüyor. Evlendikten sonra kilo aldığını söyleyen Naz Elmas, hamile olduğuna yönelik çıkan haberleri ise yalanlamıştı. 

naz elmas

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2020, 20:42

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE