Kaya Çilingiroğlu'ndan skandal hareket

Kaya Çilingiroğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki çekti. 13 yaşındaki oğlu Hüseyin Kaya’nın eline silah veren ve paylaşan Çilingiroğlu’na takipçilerinden tepki yağdı. “Sen nasıl bir babasın, silahla oyun mu olur! Küçücük çocuk kendine zarar verebilir” yorumlarıyla eleştirilen Kay Çilingiroğlu daha sonra fotoğrafı silmek zorunda kaldı.

Kaya Çilingiroğlu'ndan skandal hareket

Kaya Çilingiroğlu, Feraye Tanyolaç'tan dünyaya gelen 13 yaşındaki oğlu Hüseyin Kaya’nın eline silah verip çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşınca büyük tepki çekti. Bireysel silahlanmaya karşı birçok kampanya yürütülürken Çilingiroğlu'nun 13 yaşındaki oğlu Hüseyin Kaya'nın eline silah vermesini üzerine takipçileri “Sen nasıl bir babasın, silahla oyun mu olur! Küçücük çocuk kendine zarar verebilir” şeklinde yorumlarla Çilingiroğlu'nu eleştiri yağmuruna tuttu. Takipçilerinin yoğun eleştirilerine maruz kalan Çilingiroğlu yüklediği fotoğrafı silmek zorunda kaldı. 

Bu yaşta bir çocuğu şiddete özendiriyorsun"

Takipçileri, "Bu neyin kafası, sen nasıl bir babasın Kaya! Küçücük çocuk kendine de bir başkasına da zarar verebilir. Üstelik daha şimdiden şiddete özendiriyorsun" şeklinde tepkilerini dile getirdiler. Ağır yorumlardan sonra Çilingiroğlu, fotoğrafı kaldırdı. Öte yandan yaptığının internet sitelerine düştüğünü gören Kaya Çilingiroğlu'nun, haberin kaldırılması için tehditlerde bulunduğu da iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER