Kavganın Nedeni Belli Oldu! İsmail Balaban Nişanlısıyla Görüştü!

İsmail Balaban, annesinin “Tam bir yılan” dediği nişanlısı Gamze Atakan ile telefonda görüştü. İsmail’in annesine göndermede bulunan Atakan, “Ben senin bıraktığın Gamze'yim. Annenler biz nişanı attık diye konuşuyorlar. Sen gelmeden çözülecek mevzu değil" dedi.

Kavganın Nedeni Belli Oldu! İsmail Balaban Nişanlısıyla Görüştü!

TV 8’in reyting rekortmeni Survivor 2021’in ünlüler takımı yarışmacısı İsmail Balaban, özel hayatında yaşadığı sorunlarla programa damga vurdu.

Geçtiğimiz günlerde iletişim oyununu kazandıktan sonra annesiyle görüşen Balaban, annesinin nişanlısı Gamze Atakan hakkında söylediği “Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. Bunlar yılanmış oğlum” sözleriyle şoke olmuştu.

Acun Ilıcalı'nın "Nişanlın Gamze'yi arayabilirsin" teklini reddeden İsmail günler sonra kararını değiştirerek nişanlısıyla telefonda görüştü.

"KİM DOLDURDU BİLMİYORUM.."

Ortadan bir şey olmadığı söyleyen Gamze Atakan, "Seninle İstanbul'a gittiğimizde benim görünmemden başlayan bir problem oluştu. Oradan sonra ne olduğunu anlamadım. Nişanlı olduğun için SMS gelmez gibilerinden olaylar döndü. Gülsüm anneme etraftakiler böyle şeyler söylemişler. Ben de 'İsmail zaten orada başarısıyla öne çıkacak bir insan. Bunları düşünmüyor' dedim. Ben kimseyi kötülemek istemiyorum. Bunlar gelince konuşacağımız şeyler. Bunları kafana takmanı istemiyorum. Düşündüğün gibi bir şey yok. Gülsüm anne üç gün sonra annemi arayıp, 'Nişanı atıyoruz' demiş. Kim doldurdu bilmiyorum" sözleriyle kendisini savundu.

"DETAYLARINI ANNEMLE KONUŞMAM LAZIM"

Balaban ise nişanlısına, "Öyle bir şey düşünsem burada senin adını geçirmem. Annem nereden bunları anlayacak. Annem bunun muhakemesini yapmaz. Annem saçma bir konudan sitem edeceğini sanmıyorum. Annem sudan sebeplerden böyle bir şey demesi bana hiç mantıklı gelmiyor. Detayını annemle konuşmam lazım" karşılığını verdi.

Kavganın Nedeni Belli Oldu! İsmail Balaban Nişanlısıyla Görüştü!

"SEN GELMEDEN ÇÖZÜLECEK MEVZU DEĞİL.."

Atakan da, "Ben bıraktığın Gamze'yim... Dört aydır sürekli evdeyim. Seni takip ediyorum. Yemek yemiyorsun ben de yemiyorum. Seninle yatıp kalkıyorum. Kafana takacak bir olay yok. Büyük mesele yok. Aklına başka bir şey gelmesin. İçine kurt düşmesin. Sadece ailevi mevzu. Sen gelmeden çözülecek mevzu değil. Seni çok seviyorum biliyorsun. Kendine iyi bak. Bunları düşünüp, kafana yorma. Yarışmana odaklan" diyerek, gözyaşlarına hakim olamadı.

"BANA İNANDIRICI GELMEDİ.."

İsmail Balaban, konseyde Acun Ilıcalı'nın konuyu sorması üzerine "Annemle konuştuktan sonra zor zamanlar geçiriyorum. İki tarafı da dinlemem gerekiyordu. Gamze ile konuştum. 'Senin düşündüğün gibi bir durum yok' dedi. Burada zor şartlar altındayım bir de bu başıma geldi. İstanbul'a doğru yola çıkarken hep birlikteydik. Gamze benimle İstanbul'a geldi. Annem ve babam rahatsız olduğu için gelmediler. Gamze bana 'Seninle İstanbul'a gelmem sorun oldu' dedi. Bundan dolayı sorunlar olduğunu söyledi. Bunlar bana inandırıcı gelmedi. Ailem bu yüzden nişanı almış olamaz. Bu sorun ben gitmeden düzelmeyecek gibi. Gidince göreceğiz hakkımızda hayırlısı" şeklinde konuştu.

Kavganın Nedeni Belli Oldu! İsmail Balaban Nişanlısıyla Görüştü!

"YAYINLANACAĞINI BİLEREK ANLATTI.."
Acun Ilıcalı da annesiyle İsmail'in konuşmalarının yayınlanma nedenini anlatarak, "Annen yayınlanacağı bilerek bunları anlattığına ve dahil olduğuna göre saklayacak bir şey yok. Bu olayı vermememiz demek soru işaretlerini beraberinde getirdi. Buradaki yarışmacıyı dışarıdan gelen bir etkileme durumu var. Bunlar oylamayı da etkiliyor" dedi.

FOTOĞRAFLARI SİLMİŞTİ
Gamze Atakan, İsmail Balaban’ın annesiyle yaptığı telefon görüşmesinden sonra sosyal medya hesabındaki Balaban’la olan fotoğraflarını silmişti.

Kavganın Nedeni Belli Oldu! İsmail Balaban Nişanlısıyla Görüştü!
 

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 00:45

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE