Karantina Bir İlişkinin Daha Sonu Oldu: Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın Ayrıldı!

Uzun süredir birlikte olan ve karantina dönemini Zekeriyaköy’de aynı evde geçiren Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın çifti ilişkilerini noktaladı.

Karantina Bir İlişkinin Daha Sonu Oldu: Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın Ayrıldı!

Karantina süreci bir ilişkinin daha sonu oldu. Uzun süredir birlikte olan ve karantina dönemini Zekeriyaköy’de aynı evde geçiren Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın çiftinin ilişkilerini noktaladığı iddia edildi.

HER ŞEYİN YOLUNDA GİTTİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ…

Duygu Sarışın geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı'nda objektiflere yakalanmış ve Çağatay Ulusoy ile ilişkilerinde her şeyin yolunda gittiğini söylemişti. Fakat Elite Magazin ünlü çiftin bugün ayrıldıklarını ileri sürdü. İddialara göre karantina günlerini aynı evde geçiren Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy ilişkilerini daha fazla yürütemedi.

Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın, ‘İçerde’ dizisinde birlikte rol almış ve ikilinin dizi setindeki arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 16:26

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Deldil şeen
Deldil şeen - 3 gün Önce

Kızlar Çağatay'ı rahat bırakmıyorlar bence biraz rahat bırakın onu. Çok delikanlı biri umarm mutlu olrlar

SIRADAKİ HABER