‘Kapımı Zorluyorlar’ Diyerek Karakola Koştu! Gerçek Tamamen Farklı Çıktı

Özgü Kaya, kapısının zorlandığı iddiasıyla soluğu karakolda aldı. Gerçek ise tamamen başka çıkınca, güzel oyuncu şikayetinden vazgeçti.

‘Kapımı Zorluyorlar’ Diyerek Karakola Koştu! Gerçek Tamamen Farklı Çıktı

Özgü Kaya, sabahın erken saatlerinde sitenin bahçesinden yüksek sesler duyduktan kısa süre sonra daire kapısının kilidinin açılmaya çalışıldığını iddia ederek polisi aradı. ‘Hırsız var’ şikayetinde bulunan oyuncu, daha sonra ekiplerin gelmesini beklemeden korkuyla evden ayrılıp bir arkadaşının yanına gitti.

KAMERA KAYITLARINI GÖRÜNCE ŞOKE OLDU…

Günaydın'da yer alan habere göre Özgü Kaya’nın evine giden polis memurları, yaptıkları inceleme doğrultusunda daire kapısında herhangi bir zorlama izi olmadığını belirledi. Kaya ise kimliği bilinmeyen şahıstan şikayetçi oldu.

Olaydan bir gün sonra polis merkezine giden oyuncu, polis memurları ile kamera görüntülerini izlerken apartmana giriş yapan kişinin komşusu olduğunu görünce şoke oldu. “Alt katımdaki komşumun kapısını açtığı esnada kendi daire kapımın açıldığını zannettim” diyen Kaya, şikayetini geri aldı.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 11:46

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE