Kanser tedavisi gören genç oyuncu Boğaç Aksoy'un son durumu üzdü!

Lenfoma kanserine yakalanan genç oyuncu Boğaç Aksoy, kemoterapi sonrası geldiği son durumu açıkladı. Aksoy, 'Her an yanımda oldunuz, desteğinizi en yakından hissettirdiniz çok teşekkür ederim.' mesajıyla sevenleri ve dostlarına duygularını açıkladı.

Kanser tedavisi gören genç oyuncu Boğaç Aksoy'un son durumu üzdü!

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde 'Volkan komiser' karakterini canlandıran Boğaç Aksoy, bir ay önce lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu. Tedavi görmeye başlayan ünlü oyuncu takipçilerine sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Tedavi sürece hakkında bilgi veren Boğaç Aksoy "Sevgili dostlarım, mesajlarınız ,aramalarınız dualarınızla bu zamanımda her an yanımda oldunuz ,desteğinizi en yakından hissettirdiniz çok teşekkür ederim..Ne mutlu ki sizinle bir aile olabilmişiz.." dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2021, 00:26

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE