Kanal D'den Flaş Talep: Dizinin Durdurulması İçin Dava Açtı

Kanal D, İddiaya göre Özge Gürel ve Can Yaman'ın başrol oynayacağı Bay Yanlış dizisinin durdurulması için mahkemeye başvurdu.

Kanal D'den Flaş Talep: Dizinin Durdurulması İçin Dava Açtı

Oyuncu Can Yaman ve Özge Gürel, ATV'de yayınlanacak olan Bay Doğru dizisiyle ekranlara dönecekti... Ancak Kanal D, dizinin durdurulması için dava açtı. Tv100'ün haberine göre,  Bay Yanlış dizisinin yapımcısı Gold Film'in patronu Faruk Turgut ilk olarak projeyi Kanal D'ye götürdü hazırlıklar yapıldı ve sözleşmenin yapılacağı gün Faruk Turgut aynı projeyi FOX'a götürdü. Kanal D yönetimi bu iddialarla birlikte Faruk Turgut'a tazminat davası açtı.  

MAHKEME TALEBİ REDETTİ

Bu dava kapsamında Kanal D cuma günü yapılan yayının durdurulması için İstanbul 7. Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvurdu. Mahkeme arada herhangi bir sözleşme olmamasını da göz önüne alarak yayın durdurma ve tedbir talebini reddetti.

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE