Kamera Görünce Korkan Ünlüler

Magazin gazetecileri ünlü isimleri yakalayabilmek için İstanbul’u karış karış geziyor, kalabalık caddeleri didik didik arıyor. Bazı ünlüler ise kamera fobisi yüzünden, gazetecileri görür görmez kaçmaya çalışıyor. İşte son İstanbul turumuzda kaçan ünlüler…

Kamera Görünce Korkan Ünlüler

Özel hayatları her zaman merak konusu olan ünlü isimler nedendir bilinmez kamera görünce kaçmaya ya da sorulan soruları cevapsız bırakmaya devam ediyor. Onlar ne kadar kaçarsa kaçsın bizler yakalamaya devam edeceğiz.

KONU AŞK OLUNCA KAÇTI

İstanbul trafiğinde karşımıza ilk olarak Hande Yener çıktı. Ünlü şarkıcı kısaca projelerinden bahsetti ve konu aşk hayatına gelince cevap vermeden gazetecilerin yanından hızla uzaklaştı.

TEŞEKKÜR ETTİ AMA CEVAP VERMEDİ

Objektiflerimize yakalanan bir diğer isim de Engin Altan Düzyatan oldu. Yakışıklı oyuncu nezaketinden ödün vermeden sorularımızı yanıtsız bırakmaya çalıştı. Tekrar tekrar “teşekkür ederim” diyen Engin Altan Düzyatan, dizi projesiyle ilgili açıklama yapmak da istemedi

“ÖYLE BİR ŞEY OLABİLİR Mİ?”

Magazin dünyasının çok konuşulan isimlerinden biri olan şarkıcı Berkay’ı akşam saatlerinde arabasına doğru yürürken gördük. Ünlü şarkıcının, tapu işlemleri için sıra beklemek zorunda kalınca “normal vatandaşla bir tutuluyorum” diye sitem ettiğine dair söylentiler vardı. Kendisine bunun gerçek olup olmadığını sorduğumuzda Berkay, “öyle bir şey olabilir mi?” diyerek iddiaları yalanladı.

“GÖRMEDİM”

Yolda karşımıza çıkan isimlerden biri de yakışıklı oyuncu Mert Fırat oldu. Kadına şiddete tepki göstermek için hazırlanan bir projede yer alan Fırat’a eski sevgilisi Handa Doğandemir’den yanıt gecikmemişti. Doğandemir, Twitter üzerinden yaptığı yorumlarla Mert Fırat’ı adeta tiye almıştı. Bu gelişmelerle ilgili düşüncelerini sorduğumuz yakışıklı oyuncu gülerek “görmedim” dedi.

DEMET ŞENER KAÇMADI

İstanbul kazan biz kepçe gezerken karşımıza Demet Şener çıktı. Kamera görünce kaçmayan bir ünlüyle karşılaştığımız için mutlu olduk. Sorularımızı içtenlikle yanıtladı.  

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2020, 17:54

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE