Kalp Yarası'nın Ayşe'si Yağmur Tanrısevsin'e iltifat yağmuru!

Ünlü Oyuncu Yağmur Tanrısevsin, bir arkadaşının düğününde giydiği siyah minisine beğeni yağdı

Kalp Yarası'nın Ayşe'si Yağmur Tanrısevsin'e iltifat yağmuru!

Kalp Yarası'nın Ayşe'si Yağmur Tanrısevsin siyah minisiyle büyüledi! Başrolünü Gökhan Alkan ile paylaştığı atv'nin sevilen dizisi Kalp Yarası'nda Ayşe karakterini canlandıran Yağmur Tanrısevsin, önceki akşam bir arkadaşının düğün törenine katıldı.

Düğünden paylaşım yapmayı da ihmal etmeyen oyuncu, adeta sosyal medyayı salladı.  Tören için siyah mini bir elbise tercih eden Tanrısevsin, fit haliyle dikkat çekti.

yağmur tanrısevsin

Oyunculuk performansının yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken’in paylaştığı bu fotoüraf sonrası boyu ve kilosu da merak konusu oldu.

YAĞMUR TANRISEVSİN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ BOYU KAÇ?

24 Ağustos 1990 tarihinde Mersin'de dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve liseyi de memleketi Mersin'de okudu. Üniversiteyi eğitimini İstanbul'da Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik bölümünde okudu.

Craft Oyunculuk Atöylesi'nde eğitim almaya başladıktan yaklaşık bir yıl sonrasında bağlı olduğu ajanstan gelen teklif üzerine 2011 yılında 'Adını Feriha Koydum' adlı dizide rol aldı ve oyunculuk hayatına başlangıç yaptı. Meltem Cumbul, Betül Alganatay, Ümit Çırak, Bahar Kerimoğlu ve Merve Taşkan'dan oyunculuk eğitimi aldı.

yağmur tanrısevsin

YAĞMUR TANRISEVSİN FİLMLERİ VE DİZİLERİ 

Yağmur Tanrısevsin, Türk-ABD yapımı 'The Tragedy' adlı korku filminde Jennifer rolüyle dikkat çekti. 2013-2014 yıllarında 'Güneşi Beklerken' dizisinde ünlü bir ailenin duygusal krizler geçiren 'blumia hastası' kızı Melis Güzel karakterini oynadı. 2015 yılında 'Geniş Aile: Yapıştır' sinema filminde Çağla karakteriyle boy gösterdi. 'Aşk Ağlatır' adlı sinema filminde boy gösterdi. 2014 yılında 'Kaçak' adlı dizide Ustura Faysal'ın kızı Tülay Mengen karakterini, 'Bana Baba Dedi' dizisinde Didem karakteriyle yer aldı. 2015-2016 yıllarında yayınlanan 'Mayıs Kraliçesi' adlı dizide başrol oynadı. Yağmur Tanrısevsin 1.70 cm boyunda, 55 kilo ve başak burcudur.

yağmu tanrısevsin

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE