Kalben: Mahremimiz de Bize Kalsın (Video Haber)

Kalben, tüm özel fotoğrafları sanal ortama sızdırılan Aslı Bekiroğlu’na destek için yüzü olduğu markanın lansmanına katıldı. Samimi açıklamalarda bulunan Kalben, “Mahremimiz de bize kalsın artık” dedi.

Şarkıcı Kalben, talihsiz bir olay yaşayan ve tüm özel fotoğrafları sanal ortama sızdırılan Aslı Bekiroğlu’na destek için yüzü olduğu İngiliz kozmetik markası Simple’ın lansmanına katıldı. İnsanların kimseyle paylaşmak istemediği şeylerin çok kıymetli olduğunu vurgulayan Kalben, “Bizler zaten hemen hemen her şeyimizi sevenlerimizle paylaşıyoruz. Mahremimiz de bize kalsın artık. Herkesin bir mahrem hakkı var” dedi.

“YARGILAMA HAKKIMIZ YOK…”

Kimsenin kimseyi yaşam hakkıyla yargılama hakkının olmadığını belirten Kalben, “Ben tamamen siber suçun karşısındayım” diye ekledi.

YENİ ALBÜM GELİYOR

20 Mart’ta gelecek olan “Kalp Hanım” isimli yeni albüm hakkında da konuşan Kalben, bunun bambaşka olacağını dile getirdi. Albümdeki 10 şarkının söz ve müziğinin kendisine ait olduğunu söyleyen şarkıcı, “Biri Mete Özgenci’nin şarkısı. Çok keyifli bir şarkı hediye etti bize. Ben de söylemekten gurur duydum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020, 20:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER