Kadir Doğulu Hastalığını İlk Kez Açıkladı! ‘Doktorlar İlaç Bulamadı…’

Armağan Çağlayan’ın ‘Gör Beni’ adıyla yaptığı programa konuk olan Kadir Doğulu, hastalığını ilk kez açıkladı. “Üç yıl sıkıntı yaşadım” ifadelerini kullanan oyuncu, “Doktorlar ilaç bulamadı” diye de ekledi.

Kadir Doğulu Hastalığını İlk Kez Açıkladı! ‘Doktorlar İlaç Bulamadı…’

Kadir Doğulu, Armağan Çağlayan'ın 196Sekiz isimli Youtube kanalında ‘Gör Beni’ adıyla yaptığı programa konuk oldu. Çağlayan, seneler önce tanıştığı Kadir Doğulu’da gördüğü değişime hayret ederken Doğulu ise bu olgunluğun sebebinin eşi Neslihan Atagül olduğunu dile getirdi.

“DOKTORLAR İLAÇ BULAMADI…”

Sağlık problemi yaşadığını dair ilk kez konuşan Kadir Doğulu, “Üç yıldır bağırsaklarımda sıkıntı var. İrritabl bağırsak sendromu deniyor buna. Bununla ilgili coğrafyamı, gıdaları tanımaya başlayınca bedensel bir şifa başladı ve ilaç kullanmadan iyileştim. Doktorlar ilaç bulamadı buna. Kilo kaybettim ama gerçek enerjimi ve gücümü buldum açıkçası” şeklinde konuştu.

“SICAK BAKIYORUM…”

Oyuncu, programda çocuk konusuna da değindi. Baba olmayı hep istediğini söyleyen Doğulu, yapmak istediklerini tamamladıktan sonra çocuk konusuna sıcak baktığını ekledi.

Kadir Doğulu, geçtiğimiz günlerde eşi Neslihan Atagül ile birlikte kameralara yansımıştı…

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2020, 08:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER