Kadir Çöpdemir'in Son Hali Korkuttu! Cansu Taşkın'a Yazdıkları Olay Olmuştu

Cansu Taşkın'a olan ilgi ve alakası kamuoyuna ayan olan ünlü sunucu Kadir Çöpdemir, bir AVM'de magazinburada.net kameralarına yakalandı.

Ünlü sunucu Kadir Çöpdemir, bir AVM'de alışveriş yaparken magazinburada.net objektiflere yakalandı.

Kameraları görünce paniğe kapılan Kadir Çöpdemir, soruları cevaplamamakta ısrar etti.

kadir çöpdemir avm

Kendisine yaklaşan kameramanları ısrarla uzaklaştıran ve hızlı adımlarla AVM'den dışarı çıkmaya çalışan Kadir Çöpdemir, "Benim gibi adamı niye çekiyorsunuz anlamadım!" serzenişinde bulundu.

Dişinin apse yapmasından dolayı ağzının şiş olduğunu ve konuşamayacağını söyleyen Kadir Çöpdemir, "Arkadaşlar ağzım şiş. Dişim apse yaptı. Bende ne var çekecek?" diyerek kameralardan uzaklaştı.

CANSU TAŞKIN'A YAZDIĞI YORUMLAR OLAY OLMUŞTU

Kadir Çöpdemir, geçtiğimiz günlerde sosyal medya fenomeni Cansu Taşkın'ın paylaştığı bir fotoğrafa yaptığı yorumlarla gündeme gelmişti.

Taşkın'ın bir tablo önünde ayağında otel terliğiyle verdiği poza "Aman dikkat et çok fena kayıyor o terlikler" yazan Çöpdemir, Cansu Taşkın'ın "Yere sağlam basmak lazım Kadir Bey. Denedim ben kaymıyor" cevabını alınca rahat bir nefes almıştı!

cansu taşkın kadir çöpdemir

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2021, 23:01

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE