Kaan Yıldırım’dan Hadise’ye Büyük Jest! Sevgilisi İçin Kesenin Ağzını Açtı…

Kaan Yıldırım, Reza Zarrab iddiaları sonrası zor günler geçiren sevgilisi Hadise için kesenin ağzını açtı. Yıldırım, sevgilisi için jest üstüne jest yaptı.

Kaan Yıldırım’dan Hadise’ye Büyük Jest! Sevgilisi İçin Kesenin Ağzını Açtı…

Ebru Gündeş'in boşanma davası açtığı 11 yıllık eşi Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise, bir süredir gündemi meşgul ediyor. Hakkındaki iddiaları sert bir dille yalanlayan Hadise'ye en büyük desteği ise Kaan Yıldırım verdi.

ÇOK MUTLU ETTİ…

Skandalın ardından ailesiyle sevgilisi arasında kaldığı konuşulan ünlü oyuncu, Hadise'ye desteğini sosyal medyadan vermekle kalmadı. Takvim'in haberine göre ünlü oyuncu, aşkının çok beğendiği ancak Türkiye'de olmayan 34 bin dolarlık (280 Bin TL) Fendi marka çantayı satın aldı.

Kaan Yıldırım, kişiye özel alışveriş imkanı sunan bir Instagram hesabı aracılığıyla Türkiye'ye getirttiği yaklaşık 281 bin TL'lik sarı renkli çanta sayesinde Hadise'yi çok mutlu etti.

TATİLE ÇIKACAKLAR…

Bununla da kalmayan Yıldırım, sevgilisi için bir de Maldivler tatili ayarladı. İkili, önümüzdeki günlerde birçok ünlü ismin de tatil için bulunduğu egzotik adaya giderek zor günleri geride bırakmış olacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2021, 14:52

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE