Kaan Yıldırım'ın saf aşkı! Yeğeniyle fotoğrafı olay oldu

Kaan Yıldırım, her zaman yakından ilgilendiği yeğeniyle bir at çiftliğinde at beslerken "pure love" etiketiyle fotoğraf paylaştı.

Kaan Yıldırım'ın saf aşkı! Yeğeniyle fotoğrafı olay oldu

Geçtiğimiz senenin en çok konuşulan Hadise- Kaan aşkının baş kahramanları önceki aylarda sürpriz şekilde yollarını ayırmıştı. Evleneceği konuşulan çiftin bu kararı herkesi şoke etmişti. 

hadise kaan

Hadise gönlünü İş İnsanı Mehmet Dinçerler'e kaptırırken Kaan Yıldırım önce arkadaşlarıyla tatile çıkmış ardından da Mevlana dizisi için sıkı bir çalışma temposuna girmişti. 

kaan mevlana

Kaan'ın hayvan sevgisi de çocuk sevgisi de malum. Hatta Kaan'ın ilişkinin duyurucusu olarak görülen Benek'e olan düşkünlüğü herkes tarafından biliniyor.  Benek'i adeta çocuğu gibi gören Yıldırım, can dostuyla sık sık fotoğraflar da paylaşıyor. 

Ancak Kaan başka birine daha çok düşkün. O da kız yeğenine. Sıklıkla onunla vakit geçiren ünlü oyuncu, yeğeniyle yakından ilgileniyor. Son olarak bir at çiftliğinde at beslerken paylaştığı fotoğafla gündeme gelen Kaan Yıldırım kafaları karıştırdı. Binlerce beğeni alan o fotoğraf "Kaan Yıldırım baba mı olmak istiyor" sorusunu akıllara getirdi. 

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE