Kaan Yıldırım'dan Hadise'li İlk Fotoğraf! İçinde Bir Gönderme de Var

Tarihler geçtiğimiz Şubat ayını gösterdiğinde eşi Ezgi Eyüpoğlu'ndan boşanan Kaan Yıldırım'ın Türkiye'nin en popüler şarkıcılarından Hadise ile aşk yaşadığı haberi gündeme bomba gibi düştü. Aşk haberlerinin kaynağı Hadise'nin Kaan Yıldırım'ın köpeği Benek ile verdiği pozu kalp emojileri ile paylaşması oldu. Kaan Yıldırım aradan geçen zamanda ilk kez Hadise ile birlikte çekildikleri fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafa da "Söğüt Ağacı" yazıp siyah kalp emojisi koydu.

Kaan Yıldırım'dan Hadise'li İlk Fotoğraf! İçinde Bir Gönderme de Var

Tarihler geçtiğimiz Şubat ayını gösterdiğinde eşi Ezgi Eyüpoğlu'ndan boşanan oyuncu Kaan Yıldırım'ın Türkiye'nin en popüler şarkıcılarından Hadise ile aşk yaşadığı haberi gündeme bomba gibi düştü.

kaan yıldırım

Aşk haberlerinin kaynağı Hadise'nin Kaan Yıldırım'ın köpeği Benek ile verdiği pozu kalp emojileri ile paylaşması oldu.

Kaan Yıldırım aradan geçen zamanda ilk kez Hadise ile birlikte çekildikleri fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafa da "Söğüt Ağacı" yazıp siyah kalp emojisi koydu.

hadise kaan yıldırım köpeği benek

KAAN YILDIRIM'IN HADİSE İLE ÇEKİLDİĞİ SÖĞÜT AĞACI FOTOĞRAFININ SIRRI

Hadise-Kaan Yıldırım aşkı başladığı günden beri Hadise hep kıpır kıpırdı.

Sevgilisi Kaan Yıldırım'a sürekli sürprizler hazırlayıp jestler yaptı.

Uzun süre aradığı aşkı Kaan Yıldırım'da bulan Hadise'nin yaptığı jestlere ve sürprizlere karşılık Kaan Yıldırım, sosyal medyadan aşkıyla ilgili herhangi bir mesaj ya da fotoğraf paylaşmadı.

Ta ki Kurban Bayramı arefesine kadar.

kaan yıldırım hadise söğüt ağacı

Yıldırım, bu haber kaleme alınmadan yaklaşık bir saat önce kendi sosyal medya hesabından ilk kez sevgilisi Hadise ile birlikte bir söğüt ağacının altında çekildikleri fotoğraflarını paylaştı.

kaan yıldırım hadise instagram

Fotoğrafa "Söğüt ağacı" yazıp siyah kalp emojisi koyan Kaan Yıldırım aşklarıyla ilgili herkesin beklediği mesajı da verdi.

Peki neden söğüt ağacı?

İşte magazinburada.net olarak burada ufak bir araştırma yaptık.

hadise kaan yıldırım

Söğüt ağacı Latince'de Salutaris şifalı, Salvia ise “şifa veren, iyileştiren” anlamlarına geliyor.

Kimbilir belki de Kaan Yıldırım, başından geçen mutsuz evlilikten sonra Hadise de bulduğu aşk ve huzur ile ruhunu iyileştirdi.

Bu arada fotoğrafta ikilinin aşklarının anlaşılmasına neden olan Kaan Yıldırım'ın köpeği Benek de bulunuyor.

hadise

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2020, 00:03

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE