Kaan Yıldırım'dan ayrılık kararı... Projeden vazgeçti

Özel hayatı ile gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Kaan Yıldırım, Hakime Hanım adlı diziyle ilgili aldığı kararla herkesi şaşırttı. Kaan Yıldırım, Vahide Perçin'in başrolünde yer aldığı Hakime Hanım dizisinin kadrosundan ayrılma karar aldı.

Kaan Yıldırım'dan ayrılık kararı... Projeden vazgeçti

Kendisi gibi oyuncu olan Hande Erçel ile birlikteliğini kısa bir süre önce noktalayan Kaan Yıldırım, Hakime Hanım dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyordu. Ancak Kaan Yıldırım cephesinde yaşanan yeni bir gelişme hayranlarını üzdü.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Vahide Perçin'li "Hakime Hanım" dizisinin çekimlerine ara verilmiş ve ekipte bir dizi değişiklik yapılmıştı. Ayfer Tunç'un yazdığı "Hakime Hanım" kod adlı dizinin yönetmeni değişmişti. Yeni baştan Murat Saraçoğlu'nun çekeceği diziden ayrıca Cem Davran ayrılmıştı.

Kaan Yıldırım'dan ayrılık kararı... Projeden vazgeçti

KAAN YILDIRIM HAKİME HANIM DİZİSİNDEN AYRILDI

Dizide son olarak yeni bir ayrılık daha yaşandı. Yeni sezonda ATV'de yayınlanacak olan Hakime Hanım'da Kaan Yıldırım, Feyza Sevil Güngör'ün partnerine hayat vermeye hazırlanıyordu. Bir süredir dizinin sete çıkmasını bekleyen Kaan Yıldırım projeden çekilme kararı aldı. Geçen hafta yakın dostu Serkan Çayoğlu'yla bir derginin Bodrum'daki partisine katılan Yıldırım, yeni dizi görüşmelerine başladı.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2022, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER