Kaan Taşaner'den Dikkat Çeken Seray Dura İtirafı! 'Alışkın Olmadığı İçin..'

Ünlü oyuncu Kaan Taşaner, sevgilisi Seray Dura ile birlikte sahilde yürüyüş yaparken görüntülendi. Yakışıklı oyuncu gazetecilerin sorularını yanıtlarken, sevgilisi Seray Dura’nın sessizliği dikkat çekti.

TRT’nin sevilen dönem dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu’da Marcus karakterine hayat veren oyuncu Kaan Taşaner önceki gün sevgilisiyle birlikte sahilde yürüyüş yaparken kameralara takıldı.

Kaan Taşaner'den Dikkat Çeken Seray Dura İtirafı! 'Alışkın Olmadığı İçin..'

Gazetecilerin röportaj isteğini kırmayan Taşaner, samimi açıklamalarda bulundu.

“ÇOK ZOR GEÇİYOR..”
İmajında küçük bir değişiklik yaptığı görülen 41 yaşındaki oyuncu, “Saçları kısalttık biraz. Rengini değiştirmiştik” diye konuştu. Pandemi koşullarında geçen çekimler hakkında da konuşan Taşaner, “Çok zor geçiyor. Özellikle bu hafta çok hareketliydi. Bölüm çok duygusaldı” diye konuştu.

“TWİTTER’DA DÜNYA LİSTESİNE GİRDİ..”
Oyuncu arkadaşlarının son bölümde çok iyi performans gösterdiğini ifade eden Taşaner, “Benim için de onları seyretmek oynamak kadar keyifli. Twitter’da dünya listesine de girdi” dedi.

“SERAY ÇOK FAZLA KONUŞMUYOR..”
Yakışıklı oyuncunun sevgilisi Seray Dura’nın sessizliği dikkat çekti. Dura, maskesini çıkartıp keyfinin iyi olduğunu söyledi. Kaan Taşaner ise sevgilisinin çok fazla konuşmadığını söyleyerek, “Alışkın olmadığı için böyle şeylere çok dahil olmuyor. Biz iyiyiz. Gördüğünüz gibi pandemi döneminde ara sıra çıkıp birlikte yürüyüş yapıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 17:24

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE