Justin Bieber videosunu paylaştıktan sonra teklif üstüne teklif yağdı!

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, sosyal medya hesabından Sofi Ömer lakaplı Ömer Çelik'in videosunu paylaştı. Paylaşım sonrası teklifler almaya başlayan Sofi Ömer, videosuna Instagram hesabında yer veren Justin Bieber'e teşekkür etti.

Justin Bieber videosunu paylaştıktan sonra teklif üstüne teklif yağdı!

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, 253 milyon takipçili Instagram hesabından Sofi Ömer lakaplı Hakkarili Ömer Çelik'in videosunu paylaştı. 70 yaşındaki Ömer Çelik; yöresel kıyafetleri ve dansları ile ilgi çekiyor. Justin Bieber'e özel teşekkürlerini sunan Sofi Ömer lakaplı Ömer Çelik, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Justin Bieber videosunu paylaştıktan sonra teklif üstüne teklif yağdı!

"JUSTİN BİEBER'IN BENİM HALAY VİDEOMU PAYLAŞMASINA ÇOK MUTLU OLDUM"

"Özel olarak araçla beni evimden alıp, düğünlere götürüyorlar. Zamanla kendime ait birçok dans ve halay figürü de öğrendim. Düğünlerde yaptığım sıra dışı halaylar birçok sosyal medya hesabında paylaşıldı. Sadece Şemdinli'den değil, artık yurt dışından da teklif alıyorum. Videolarım paylaşıldıkça bu davetlerde artıyor. Eşimi kaybettikten sonra düğünlere ara vermiştim. Vatandaşların ısrarları üzerine tekrar mendilimi alıp, kaldığım yerden devam ettim. Türkiye dışından da birçok sevenim var. Ancak ünlü şarkıcı Justin Bieber'ın benim halay videomu paylaşmasına çok mutlu oldum. Şemdinli'den Kanadalı şarkıcı Junstin Bieber'a çok teşekkür ediyorum ve selamlarımı gönderiyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER