Jim Carrey de Can Yaman’ın İzinde!

Bir dergiye röportaj veren Jim Carrey, bir soruya karşılık verdiği skandal cevapla tepki çekti. Adeta, Jim Carrey de Can Yaman’ın izinde dedirtti.

Jim Carrey de Can Yaman’ın İzinde!

Dört yıl aradan sonra ‘Kirpi Sonic’ filmiyle izleyicilerin karşısına çıkacak olan Jim Carrey, röportajın gazetecilerin sorusuna verdiği skandal cevapla tepki çekti. Charlotte Long adlı gazetecinin “Kariyerinizde yaptığınız onca şeyden sonra, sizin o listenizden yapamadığınız bir şey kaldı mı?” sorusuna karşılık Jim Carrey, “Sadece sen kaldın” dedi.

ŞOK OLDU…

Aldığı cevap karşısında şok olan gazeteci, “Buna ne söyleyeceğimi bilemiyorum” dedi.

Bu cevap akıllara Can Yaman’ı getirdi. İspanya’da bir televizyon programına katılan Can Yaman, bir kadın hayranının “Senin bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şey söyler misin?” sorusuna karşılık “Arkada odaya geçelim kanıtlayayım” yanıtını vermişti.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE