Jennifer Lopez ve Shakira Super Bowl’da ortalığı salladı

Özel reklamlarla milyonlarca dolar akıtılan Super Bowl’da dün gece Latin rüzgarı esti. Jennifer Lopez ve Shakira, şarkılarının yanı sıra şovlarıyla izleyenleri mest etti.

Jennifer Lopez ve Shakira Super Bowl’da ortalığı salladı

Dünyanın en çok izlenen spor etkinliği Amerikan Futbol Ligi şampiyonası Super Bowl resmen başladı. Amerikan futbolunun en üst ligi NFL’in final heyecanında sahneye çıkan Jennifer Lopez ve Shakira ortalığı salladı. İkili, şovlarıyla resmen izleyenlerin ağzını açık bıraktı.

LATİN RÜZGARI ESTİ

Özel reklamlarla milyonlarca dolar akıtılan Super Bowl’da en çok devre arası şov merak ediliyordu. Geceye damga vuran müziğin yıldız isimleri Jennifer Lopez ve Shakira performanslarıyla Latin rüzgarı estirdi.

SAHNEYE KIRMIZI KOSTÜMLE ÇIKTI

Sahneye kırmızı bir kostümle çıkan Shakira, 2009 yılı hit şarkısı ‘She Wolfu’u dansçılarıyla birlikte dikkat çekici bir dans şovuyla söyledi. Kolombiyalı yıldız ayrıca ‘Whenever, Wherever’ ve ‘Empire’ şarkılarına da yer verdi. Bunun yanı sıra Shakira sahneye sürpriz bir isim olarak Porto Rikolu rap şarkıcısı Bad Bunny’yi davet ederek ‘I Like it’ ve ‘Hips Don't Lie’ şarkılarına düet yaptı. 

SİYAH DERİ KOSTÜMÜYLE DİKKAT ÇEKTİ

Shakira’nın ardından sahneye Porto Riko kökenli Amerikalı şarkıcı Jennifer Lopez çıktı. Şovuna 2002 yılı hit şarkısı ‘Jenny from the Block’ ile başlayan Jennifer Lopez ardından ‘We from the Bronx, New York’ şarkısını seslendirdi.

DİREK DANSI HÜNERİNİ SEYİRCİLERLE PAYLAŞTI

Jennifer Lopez, geçen yıl rol aldığı Hustlers filminde sergilediği direk dansı hünerini Super Bowl seyircisiyle de paylaştı.

Ardından şarkıcı J Balvin’i çağıran Lopez, ‘Love Don't Cost a Thing’ şarkısına düet yaptı.

‘Let's Get Loud’ şarkısını beyaz kostümler içindeki küçük kızlardan oluşan koroyla seslendiren Lopez, gecenin sürprizini kızı Emme Maribel Muniz’i sahneye çıkararak yaptı.

Super Bowl devre arasında Shakira ve Jennifer Lopez birlikte sahne alarak İspanyolca şarkı söyledi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 09:55

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE