İzzet Yıldızhan: Verilmiş sadakamız varmış!

Bursa'daki bir düğünde sahne alan İzzet Yıldızhan, elindeki yara izi dikkat çekti. Muhabirlerin sorması üzerine yaşadığı talihsiz olayı anlatan sanatçı "Çok şükür ki verilmiş sadakamız varmış. Baldızım bir-iki kırıkla atlattı. Benim de elim iyileşti, bu toparlamış hali." dedi.

İzzet Yıldızhan: Verilmiş sadakamız varmış!

Sanatçı İzzet Yıldızhan, Bursa'da gerçekleşen bir düğünde sahne aldı. Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Yıldızhan, konser verdiği süre zarfında elinden çay bardağını düşürmedi.

İzzet Yıldızhan: Verilmiş sadakamız varmış!

Elindeki yara iziyle dikkat çeken Yıldızhan program sonrası gazetecilerle sohbet etti. Elindeki yara izlerinin sorulması üzerine yaşadığı talihsiz olayı gazetecilerle paylaştı.

Program sonrası gazetecilerle sohbete koyulan İzzet Yıldızhan, elindeki yara izlerinin sorulması üzerine yaşadığı talihsiz olayı gazetecilerle paylaştı.

FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLMÜŞ

Yıldızhan, "Ailemle geçtiğimiz hafta Bodrum'da tatildeydik. Bir gün tekneyle açıldık. Teknenin halatını baldızım bağlamaya gittiği esnada büyük bir talihsizlik yaşandı. Teknenin yön değiştirmesiyle halata takılıp, düştü baldızım. İçime doğmuşçasına onun yanındaydım bende. Onun düştüğünü görünce ellerimle onu tutmaya çalıştım. O esnada ellerim kayalıklara vurdu. Çok şükür ki verilmiş sadakamız varmış. Baldızım bir-iki kırıkla atlattı. Benim de elim iyileşti, bu toparlamış hali." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER