İzmirli iş insanı ile aşk yaşayan Serenay Sarıkaya sessizliğini bozdu!

magazinburada.net ekibinin Göcek'te 'arkadaşım' dediği Haldun Demirhisar ile el ele görüntülediği Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündem oldu.

İzmirli iş insanı ile aşk yaşayan Serenay Sarıkaya sessizliğini bozdu!

Göcek'te magazinburada.net muhabirleri Engin Can Dilekli ve Furkan Makar’ın objektiflerine yansıyan Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar aşk haberlerine sessiz kaldı.

Demirhisar'ın Göcek'teki villasında el ele görüntülenen çiftten Serenay Sarıkaya, sosyal medyadan olay bir paylaşım yaptı.

"BİR KELEBEK KADAR ÖZGÜR"

Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabından hayatında hiç olmadığı kadar cüretkar bir pozunu paylaşarak "Bir kelebek kadar özgürüm" mesajı verdi.

serenay sarıkaya

Yaptığı paylaşıma İngilizce, "Me... Myself and I... Free as a butterfly ???? " notu düşen Serenay Sarıkaya'nın yaşadığı aşkın etkisiyle kalbinin pır pır attığı yorumları yapıldı.

serenay sarıkaya kelebek

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2021, 09:02

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE