Ivana Sert Aşka Geldi! Sevgilisini Ateşli Öpücüklere Boğdu (Video Haber)

Manken ve modacı Ivana Sert, Bodrum'da magazinburada.net Bodrum muhabiri Kamil Sümer'in objektifine yakalanan son isim. Teknede erkek arkadaşı ile Bodrum manzarası ve denizin keyfini çıkaran seksi güzel zaman zaman aşka gelip sevgilisini ateşli öpücüklere boğdu. Yetmedi bir geyşa gibi erkek arkadaşının çoraplarını çıkardı. Kendisini aşkın büyüsüne kaptıran Ivana Sert'in bu görüntüleri çok konuşulacak!

Manken ve modacı Ivana Sert, Bodrum'da magazinburada.net Bodrum muhabiri Kamil Sümer'in objektifine yakalanan son isim.

ivana sert bodrum tekne magazinburadanet

Teknede erkek arkadaşı ile Bodrum manzarası ve denizin keyfini çıkaran seksi güzel zaman zaman aşka gelip sevgilisini ateşli öpücüklere boğdu.

ivana sert bodrum tekne aşk

Yetmedi bir geyşa gibi erkek arkadaşının çoraplarını çıkardı.  Kendisini aşkın büyüsüne kaptıran Ivana Sert'in bu görüntüleri çok konuşulacak!

ivana sert bodrum tekne

IVANA SERT AŞKIN BÜYÜSÜNE KAPILDI

magazinburada.net yılın son bombasını patlattı. Bodrum koylarını radar titizliğiyle tarayan Bodrum muhabirimiz Kamil Sümer, koyda demirlemiş süper lüks teknede Ivana Sert ve yeni sevgilisi esmer delikanlıya rastladı. İkilinin oldukça samimi görüntülerini çeken Bodrum muhabirimiz uzun zamandır aşk hayatı merak edilen Ivana Sert'i aşktan başı dönmüş vaziyette görüntüledi.

ivana sert bodrum öpücük yeni sevgili

ERKEK ARKADAŞINA GEYŞA GİBİ DAVRANDI

Kimliği henüz öğrenilemeyen esmer delikanlı görüntülerden anlaşıldığı üzere Ivana Sert'in aklını başından almışa benziyor. Sevgilisi denize girmeden önce ayaklarındaki çorapları çıkarıp dudağından öpücük konduran Ivana Sert, tıpkı bir geyşa gibi erkek arkadaşının üzerine titredi.

ivana sert bodrum geyşa

FİT VÜCUDUNDA GRAM YAĞ YOK!

Ivana Sert, disiplinli hayatı ve spor alışkanlığı sayesinde diriliği ve canlılığını korumayı başarabilen ender isimlerden. Pandemi döneminde herkes az da olsa kilo alırken Ivana Sert'in vücudunda gram yağ olmadığı dikkatli gözlerden kaçmadı.

ivana sert bodrum yeni sevgili tekne magazinburadanet

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 22:49

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE