İsyankar Şarkıcı Halil Sezai Bodrum Tatilinde Kilolu Haliyle Dikkat Çekti(Video Haber)

Şarkılarıyla herkesi kendine hayran bırakan Halil Sezai Paracıkoğlu tatil yaptığı Bodrum’da denizin keyfini çıkardı. Sezai'nin aldığı kilolar ise dikkatlerden kaçmadı.

Her şarkısıyla müzik listelerini altüst eden, İncir Reçeli filmindeki Metin rolüyle gönüllere taht kuran Halil Sezai, Bodrum’da tatil yaparken magazinburada.net muhabiri Kamil Sümer’e yakalanmaktan kurtulamadı.

SAÇLARI UZAMIŞ

Yıllarca uzun saçlı haliyle görmeye alışık olduğumuz Halil Sezai, pandemi başlayınca saçlarını kestirmiş ve bu halini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Bodrum’un eşsiz denizinde serinlerken objektiflere takılan şarkıcının saçları oldukça uzamış görünüyor.

FORMA GİRMELİ

Suyun içinde sakin sakin zaman geçiren Halil Sezai’nin nefes almakta zorlanması dikkatimizden kaçmadı. Oldukça sığ yerlerde kısa bir süre yüzdükten sonra denizden çıkan ünlü şarkıcının kilolu hali de acilen forma girmesi gerektiğini düşündürdü.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2020, 09:01

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE