İşte Sosyal Medyada Gündem Olan Urfalı Hikmet'in Aldığı Ödül!

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına Şanlıurfa'dan katılan Hikmet Karakurt geçtiğimiz hafta sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Urfalı Hikmet, 250 bin liralık soruyu dün akşam yayınlanan son bölümde açtırdı. Şanlıurfalı yarışmacı, soruyu görünce yarışmadan çekildi ve 125 bin lira aldı.

İşte Sosyal Medyada Gündem Olan Urfalı Hikmet'in Aldığı Ödül!

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına geçtiğimiz hafta damga vuran Şanlıurfa'dan katılan Hikmet Karakurt dikkat çekti. Başarılı yarışmacı 250 bin TL'lik soruya kadar yükseldi. 8 çocuklu bir ailenin çocuğu olan 22 yaşındaki Hikmet Karakurt sosyal medyanın en çok konuştuğu konu haline geldi. Başarılı yarışmacı 250 bin TL'lik soruyu açtırmaya hak kazanmıştı. İkinci bölümde 250 bin TL'lik soruyu açtıran Hikmet Karakurt soruyu görünce uzun uzun düşündükten sonra yarışmadan çekildi. 

''KARDEŞİME TABLET SÖZÜ VERMİŞTİM''

250 bin liralık sorudan sonra yarışmadan çekilen Hikmet Karakurt açıklamasında "Yarışmadan önce kardeşim Halil'e derslerini uzaktan verebilmesi için tablet sözü vermiştim bu parayla yapmam gereken ilk şey bu olacak. Paranın çoğunu kardeşlerimin eğitimi için harcayıp geri kalanıyla küçük bir yatırım yapmayı düşünüyorum. Bu yarışma sayesinde bir çok kişi beni tebrik etti. Birçok kişi ile tanışma fırsatı buldum. 8 kardeşiz. Bundan böyle el ele vererek hayatımıza devam edeceğiz" diye konuştu.

urfalı hikmet

''TEBRİK EDİYORUM''

Kenan İmirzalıoğlu ise açıklamasında "Çok iyi bir abisin seni tebrik ediyorum" dedi.

urfalı hikmet kenan imirzalıoğlu

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tayfun Yaman
Tayfun Yaman - 1 gün Önce

Tutku hanım çok güzel haberler yapıyorsunuz başarılarınızın devamını dilerim ayrıca çok güzelsiniz