İşte Necati Şaşmaz'ın 8 yaşındaki oğlu!

Necati Şaşmaz’ın boşandığı eşi Nagehan Kaşıkçı, Şaşmaz’ın 8 yaşındaki oğullarını Kadiri tarikatının gelecekteki lideri olarak gördüğünü iddia etti. Bu iddialardan sonra çiftin oğulları merak konusu oldu.

İşte Necati Şaşmaz'ın 8 yaşındaki oğlu!

Polat Alemdar karakteriyle hafızlara kazınan Necati Şaşmaz’ın Kadiri tarikatındaki zikir görüntüleri Türkiye’nin gündemine bomba gibi düştü.

"VELİAHTI OLARAK GÖRÜYORLAR"

Söz konusu görüntüleri ünlü oyuncunun boşandığı eşi Nagehan Kaşıkçı dava dosyasına ekledi. Çocuğunun velayetini alan anne Kaşıkçı, Şaşmaz’ın kendisini mehdi olarak gördüğünü 8 yaşındaki oğulları A.N.’nin Kadiri tarikatının veliahtı olarak görüldüğünü öne sürdü.

Kaşıkçı’nın dava dosyasına eklediği zikir görüntüleri ve ortaya attığı iddialardan sonra çiftin oğulları sosyal medyada merak konusu oldu.

İşte Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı çiftinin oğlu;

“TARİKATA BABAANNESİ GÖTÜRDÜ”

İsmail Saymaz’a konuşan Nagehan Kaşıkçı, oğlunun babaannesi tarafından Kadiri tarikatına götürüldüğünü söyledi. Oğlunun tarikattan geldikten sonra kendisine ve evdeki insanlara emir kipinde konuştuğunu ifade eden Kaşıkçı, oğlunun aynı zamanda ağlama nöbetine girdiğini ve okul kurallarına uymadığını sözlerine ekledi.

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE