İşte MasterChef Uğur Yılmaz Deniz Hakkında Merak Edilenler!

MasterChef 2020'nin yarışmacıları arasında yer alan Uğur Yılmaz Deniz dikkatleri üzerine çekiyor. Tur elemelerinden geçerek MasterChef Tükiye'nin 16 kişilik kadrosuna girmeyi başaran MasterChef Uğur son bölümde izleyenler tarafından merak konusu oldu. Aşçı olan ve Katar’da iki sene mesleğini yapan Uğur, yemek yapmayı çok sevdiğini söylüyor.

İşte MasterChef Uğur Yılmaz Deniz Hakkında Merak Edilenler!

Masterchef Türkiye 2020 programı için 16 kişilik ana yarışmacı kadrosunun belirlenmesinden sonra rekabet hızlandı. Tansiyonun ilk dakikadan yüksek başladığı programın yarışmacıları merak edilmeyi sürdürüyor. Eleme turlarındaki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Masterchef Uğur Yılmaz hayatıyla ilgili merak edilenler.

ŞEFLERDEN TAM NOT ALDI

Masterchef Türkiye 2020 yarışmasının son bölümünde yarışmacılar takım oyunlarına ara vererek Masterclass eğitimi aldılar. Mehmet Yalçınkaya’nın kesim tekniklerine dair verdiği Masterclass’ta Uğur Yılmaz Deniz’in başarısıyla şeflerden tam not aldı. Mehmet Şef’in gösterdiği teknikleri uygulayan Masterchef Uğur, yaratıcılık yemeğinde performans gösterecek dörtlü final grubunda yerini aldı. Uğur Deniz final dörtlüsünde Berk, Serhat ve Barbaros’la birlikte yarıştı.

uğur yılmaz deniz

Yaratıcılık yemeklerindeki fikirleri ve teknik bilgileriyle başarılı yarışmacılar içerisinde yer alan Masterchef Uğur’un hayatı da araştırılıyor. Programdan öncesinde Katar’da aşçılık yapan yarışmacı hakkında “Masterchef Uğur kim, Masterchef Uğur nereli, Masterchef Uğur sevgilisi kim” sorularının cevapları bulunmaya çalışılıyor.

uğur yılmaz deniz

MASTERCHEF UĞUR KİMDİR?

Masterchef Türkiye 2020 programının ses getiren isimleri arasında yer alan Uğur Yılmaz Deniz ile ilgili Masterchef Uğur doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine dair araştırmaların sayısı arttırıldı. Fiziksel görüntüsüyle genç kızların ilgisini çeken Masterchef Uğur Instagram hesabı da meraklı izleyicilerin radarındaki yerini aldı.

Masterchef Uğur kaç yaşında sorusunun cevabı 26 olarak biliniyor. Uzun yıllar boyunca mutfak sektöründe çalışan Masterchef Uğur aslen Antalyalı’dır. İstanbul’da aşçılık yapan Uğur Yılmaz Deniz kariyerinde yurtdışının kapılarını aralayarak Katar’a taşındı. Katar’ın Doha şehrinde 2 yıl boyunca çalışan Masterchef Uğur yarışmaya Antalya’dan katıldı. Lezzet konusunda kendinden emin olduğunu söyleyerek sunum ve tabaklama üzerine eksiklerini tamamlamaya çalışan Masterchef Uğur, bir sürede Bodrum’da otellerde aşçılık yaptı.

uğur yılmaz deniz

Yarışmanın ilk turunda şefleri özel tarifli bonfile sarmasıyla etkilemeyi başaran Masterchef Uğur, üçlü eleme turunda ise Risotto ile başarılı bir performans gösterdi.

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE