İşte Benim Stilim Yarışmacısı Ayşenur Balcı Sevgilisiyle Sosyal Medyayı Salladı!

Moda yarışması İşte Benim Stilim ile ünlenen Ayşenur Balcı, bir dönemin en çok konuşulan isimlerinden biriydi. Fenomen yarışmacı geçirdiği estetik operasyonların sonrasında görenleri şok etmişti. Balcı,şimdilerde ise aşk hayatıyla yeniden konuşuluyor.

İşte Benim Stilim Yarışmacısı Ayşenur Balcı Sevgilisiyle Sosyal Medyayı Salladı!

SHOW TV'nin bir dönem reyting rekorları kıran programı 'Bu Tarz Benim' de üçüncü olan, ardından İşte Benim All Star’da şampiyon olmayı başaran Ayşenur Balcı, katıldığı programlarla geniş bir hayran kitlesine kavuştu.

ayşenur

Yarışmanın sonrasında soyunma videoları gündeme gelen ve +18 görüntüleriyle dikkat çeken Ayşenur Balcı adeta inzivaya çekildi. Sessizliğini sosyal medyaya dönerek bozan fenomen yarışmacı yeni sevgilisini takipçileriyle tanıştırdı.

İşte Benim Stilim programında boy gösteren Ayşenur Balcı’nın yarışmadaki halinden eser kalmadı. 26 yaşındaki Ayşenur Balcı, yaptırdığı estetik operasyonlarla adeta bambaşka birine dönüştü.Fazla kilolarından kurtulan Balcı sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla eleştirilerin hedefi olmayı sürdürdü.

ayşenur

GÖNLÜNÜ KAPTIRDI

Geçtiğimiz yıl uzun süreli ilişkisine noktayı koyan Ayşenur Balcı gönlünü iş insanı Özgür İnal’a kaptırdı. İkilinin temmuz ayında başlayan ilişkisi tam gaz devam ediyor. Fenomen yarışmacının sevgilisi Özgür İnal’la sosyal medyadan yaptığı paylaşım olay yarattı. Sütyen tercih etmeyen yarışmacının pozu takipçilerinin eleştiri oklarının hedefi oldu.

ayşenur

Ayşenur Balcı’nın cesur pozları takipçilerini ikiye böldü. Balcı’nın kimi takipçileri pozları beğenirken kimileri de eleştirmeyi seçti.

AYŞENUR BALCI KİMDİR?

23 Ağustos 1994 yılında İstanbul’da doğan Ayşenur Balcı yaş olarak 26 yaşındadır. Ayşenur Balcı boy kilo olarak 172 cm ve 52 kilodur. Üniversite eğitimi sırasında Bu Tarz Benim yarışmasına katılan Ayşenur Balcı oyunculuk ve modellik yapmaya başladı.

Giyim tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Ayşenur Balcı İşte Benim Stilim All Star yarışmasında birinci olarak 100 bin TL’lik ödülün sahibi oldu. Sarı saçları ve gotik stilinden eser kalmayan Ayşenur Balcı geçirdiği estetik operasyonlarla adeta yeni bir kişiye dönüştü.

ayşenur

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE