İstanbul’u Terk Eden Aslıhan Gürbüz Aradığı Mutluluğu Buldu!

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde hayat verdiği Merve karakteriyle izleyicilerin hafızasına kazınan Aslıhan Gürbüz, bir süre önce oyunculuğa ara vererek doğal yaşama yönelmişti. İstanbul’dan taşınan güzel oyuncu, aradığı mutluluğu toprakta buldu. Gürbüz, son olarak yaptığı paylaşımda üreten kadınlara seslendi.

İstanbul’u Terk Eden Aslıhan Gürbüz Aradığı Mutluluğu Buldu!

Ufak Tefek Cinayetler’de Merve karakteriyle hafızalara kazınan Aslıhan Gürbüz, geçtiğimiz günlerde radikal bir alarak İstanbul’dan taşınmıştı.

İstanbul’u Terk Eden Aslıhan Gürbüz Üreten Çiftçi Kadınlara Seslendi

İş hayatının yoğun temposundan hem bedenen hem de fiziken yorulan güzel oyuncu, son 6 yılda geçirdiği 4 ameliyat ve 3 ayrı sakatlık yaşadığı için İstanbul’dan ayrıldığını açıklamıştı. Gürbüz, bu süreçte kendisini organik tarıma, meditasyona ve doğaya bıraktı.

İstanbul’u Terk Eden Aslıhan Gürbüz Üreten Çiftçi Kadınlara Seslendi
Doğayla iç içe olan sevilen oyuncu, geçirdiği güzel anları sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmiyor. Gürbüz, paylaştığı son fotoğrafta üreten kadınlara selamlarını ileterek, teşekkürlerini sundu.

"ELLERİNİZDEN ÖPERİM.."

Çilek tarlasında çekilen bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan Gürbüz, fotoğrafın altına “Eken, biçen, ilmek ilmek, emek emek tüm sevgisini toprağa veren üreten, ürettiği ile rızkını kazanan kadın çiftçiler ellerinizden öperim. Gününüz kutlu olsun” notunu düştü. Güzel oyuncunun oldukça mutlu olduğu görülürken, fotoğrafına da çok sayıda yorum ve beğeni geldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER