Issız Adam Cemal Hünal’dan Ozan Güven Yorumu: “Dehşet Verici”

Ünlü oyuncu Cemal Hünal, magazinburada.net mikrofonuna konuştu. Özel yaşamından yeni projelerine kadar pek çok konuda merak edilenleri anlatan Hünal, yakın zamanda adı şiddet olaylarına karışan Ozan Güven’le ilgili sorularımızı da yanıtsız bırakmadı

2008 yapımı Issız Adam filmiyle milyonların hayranlığını kazanan karizmatik oyuncu Cemal Hünal, Nişantaşı’nda gezerken objektiflerimize yakalandı. Samimi bir sohbet havasında muhabirimiz Süleyman Özcan'ın sorularını yanıtlayan oyuncu, pandemi döneminde neler yaptığını şu sözlerle anlattı: “Bahçede tarımla uğraştık, hayvan bakmaya gidip gelebiliyordum, yazdım bol bol, çocukla oyun oynadım, beş yaşına dönüş yaptım; bir şikayetim yok.”

YENİ PROJE MÜJDESİ

Oldukça aktif bir şekilde çalışan Cemal Hünal’a projelerini sorduğumuzda, “film projesi var, dizi çekimleri var. Bir yapım şirketi kurduk, onda da bir projeye başlayacağız. Ne olduğunu şimdi söyleyemem” dedi. Yine de ufak tüyolar vermeyi ihmal etmedi ve ilk önce reality showla başlayacaklarını açıkladı. Ayrıca bu yeni projeyle, çocuk gelişimi ve toplumu bilinçlendirme konularında faydalı olmayı amaçlıyorlarmış.

“ANAERKİL BİR TOPLUMDAN GELİYORUZ”

Gün geçtikçe artan kadına şiddet olaylarıyla ilgili yorumunu sorduğumuz Cemal Hünal, sosyal medyada gerçekleşen protestolara da gönderme yaparak, iletişim problemi yaşandığını söyledi ve “biz derdimizi doğru anlatmıyoruz” dedi. Kadına şiddet olaylarını çok üzücü bulduğunu belirten Hünal, “Anaerkil kökenden gelen bir toplum olarak bu hallere düşmemiz büyük gaflet” diyerek bu konudaki düşüncelerini de kısa ve öz bir şekilde açıkladı.

CEMAL HÜNAL’DAN OZAN GÜVEN YORUMU: “DEHŞET VERİCİ”

Yakışıklı oyuncu Cemal Hünal’a, yakın zamanda sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddia edilen ve mahkeme sürecinde olan Ozan Güven’in Babil dizisinden çıkartıldığı yönündeki haberleri sorduk. Önce yorum yapmak istemese de, düşüncelerini “Topluma mâl olmuş kişiler bunların faturasını her zaman daha ağır ödeyecektir. Başka bir işte çalışıyor olsa yine çıkartılırdı muhtemelen” sözleriyle ifade etti. Konuşmasına “aralarında ne geçtiğini bilemiyorum. Dışardan bakıp bir şey söylemek de çok kolay ama netice dehşet verici” diye devam ederek tepkisini belli etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 17:15

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE