İsmail YK’dan fenomen Alp Kılınç’a suç duyurusu

Hande Erçel’in açtığı davayı kaybeden sosyal medya fenomeni Alp Kılınç, bu kez İsmail YK ile karşı karşıya geldi. Ünlü şarkıcı, fenomenin kendi adına açtığı sahte hesap ile mesajlaşma görüntülerini yayınladığını ileri sürdü. Kılınç hakkında soruşturma başlatıldı

İsmail YK’dan fenomen Alp Kılınç’a suç duyurusu

Hande Erçel'e yaptığı bazlama benzetmesiyle ceza alan sosyal medya fenomeni Alp Kılınç'ın başı şimdi de şarkıcı İsmail YK ile dertte. Geçtiğimiz günlerde Kılınç, sosyal medya hesabında bir paylaşımın altına "İsmail YK'nın ideal erkek gibi görülmesine çok güldüm" yorumunda bulundu. Aradan geçen kısa bir sürenin ardından Alp Kılınç, İsmail YK'nın yorum üzerine kendisine mesaj attığını ileri sürerek bazı mesaj görüntüleri yayınladı.

İsmail YK’dan fenomen Alp Kılınç’a suç duyurusu

Paylaşılan mesaj görüntülerinde İsmail YK'nın, ideal erkek yorumu üzerine fenomene "Bu yorum ne anlama geliyor? Ben ideal bir erkek miyim?" şeklinde mesaj attığı görülüyor. Bu paylaşımı fark eden İsmail YK ise konuşmanın gerçek olmadığını, aralarında hiçbir diyaloğun geçmediğini ve montaj yapıldığını iddia ederek ünlü fenomen hakkında suç duyurusunda bulundu. Savcılık tarafından soruşturma başlatıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER