İsmail Hacıoğlu ve Merve Çağıran Aşkı İlan Etti: Eski Eş Tepki Gösterdi

İsmail Hacıoğlu, 4 yıllık eşi Duygu Kumarki'yle anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. Hacıoğlu, boşanmanın ardından eski rol arkadaşı Merve Çağıran ile aşk yaşadığı iddialarını doğruladı. Bu haber üzerine eski eş Duygu Kumarki, sosyal medya hesabından isyan etti.

İsmail Hacıoğlu ve Merve Çağıran Aşkı İlan Etti: Eski Eş Tepki Gösterdi

Duygu Kumarki'yle olan 4 yıllık evliliği geçtiğimiz günlerde sona eren oyuncu İsmail Hacıoğlu'nun, bu evliliği rol arkadaşı Merve Çağıran yüzünden bitirdiği iddia etmişti. Aşk iddiaları karşısına bir süredir sessiz olan ikiliden Hacıoğlu, ilişkiyi doğruladı ve ilk karesini sosyal medyadan paylaştı. Bu hamle ise eski eş Duygu Kumarki'yi delirtti!

Duygu Kumarki’yle 4 yıllık evliliğini noktalayan İsmail Hacıoğlu’nun, “Çocuk” dizisindeki rol arkadaşı Merve Çağıran’la aşk yaşadığı iddia edilmişti. Boşanmanın ardından İsmail Hacıoğlu ile Merve Çağıran'ın Bozburun’da tatil yaptığı ortaya çıkmıştı. Bu haberler karşısında sessizliğini koruyan aşıklardan ilk fotoğraf geldi.

İsmail Hacıoğlu, sosyal medya hesabından bu siyah beyaz fotoğrafı paylaşarak aşklarını ilan etti. Hacıoğlu, paylaşımına "10 üzerinden 12 siyah beyaz" notunu düştü.

ESKİ EŞ DELİYE DÖNDÜ

İsmail Hacıoğlu'nun ardından gözler eski eşi Duygu Kaya Kumarki'ye çevrildi. Genç kadın, sessizliğini Instagram sayfasında bozdu. Duygu Kaya Kumarki önce sayfasında 'Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş...' notunu paylaştı.

Ardından da "Çok mesaj alıyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum ama bana 'neden konuşmadınız?' demeyin. Benim tarzım değil bulunduğum seviyeden aşağıya bakamıyorum. Dolayısı ile her şey ortaya kendiliğinden çıkar. O hep benim yanımda ilahi adaletini sevdiğim..." dedi.

'Hacıoğlu' soyadını kullanmaya devam eden Duygu Kaya Kumarki bunun nedenini de açıkladı: "Soyadım mahkeme kararıyla 'Hacıoğlu'dur Duygu Kumarki Hacıoğlu olarak kullanıyorum "anne baba olarak böyle olmasını uygun gördük kızımız Yemin için. Bu soyadı kızımın da soyadı çocuğumuz söz konusu iken şahsi kararlar vermek mümkün değil ve biz Yemin'in anne babasıyız o yüzden merakla sorduğunuz bu soruya cevap olsun Anne ve baba olan herkes çok net anlayacaktır."

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2020, 12:48

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE