İsmail Hacıoğlu Merve Çağıran’a Sahip Çıktı: İki Genç İnsanı Linç Etmeye…

Dört yıllık evliliğini bitirdikten kısa bir süre sonra aynı dizide rol aldığı Merve Çağıran’la birlikte olduğunu açıklayan İsmail Hacıoğlu, gelen eleştirilere karşı sessizliğini bozdu.

İsmail Hacıoğlu Merve Çağıran’a Sahip Çıktı: İki Genç İnsanı Linç Etmeye…

Yaklaşık dört yıllık evliliğini bitirdikten kısa bir süre sonra aynı dizide rol aldığı Merve Çağıran’la birlikte olduğunu açıklayan İsmail Hacıoğlu, gelen eleştirilere tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Hacıoğlu, ilişki dediğiniz bir günde biten şey değil” ifadelerini kullandı.

“NE EŞYAMIZ KIRILDI NE DE SESİMİZ YÜKSELDİ…”

Hacıoğlu yaptığı paylaşımda yeni ilişkisine dair yapılan yorumlara cevap verdi ve şu satırları paylaştı:

“Benim paylaşımımdan sonra birbirine umutla bakan iki genç̧ insanı linç̧ etmeye kalkıyorsunuz. İlişki dediğiniz bir günde biten şey değil. Pandemiden dolayı geciktiğimiz boşanma sürecinde yaşadıklarımız bizi ilgilendirir… Ne eşyamız kırıldı ne de sesimiz yükseldi birbirimize. Asla üçüncü bir kişiden ötürü boşanmadık… Karşılıklı anlaşarak boşandık.”

10 üzerinden 12 siyah beyaz????????

İsmail Hacıoğlu (@ismailhaciogluofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

SERT ÇIKMIŞTI…

Oyuncu İsmail Hacıoğlu'nun kısa bir süre önce boşandığı eski eşi Duygu Kumarki, sosyal medya hesabından yazdıklarıyla gündem olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 09:35

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE