Işın Karaca’dan Eda Taşpınar’ın Fotoğrafına Olay Yorum: Fotoğraf Değil...

Işın Karaca’dan Eda Taşpınar’ın bikinili fotolarına olay yorum geldi. Sosyetik güzeli hedef alan şarkıcı, “Tatil fotosu değil, totosu” yorumunda bulundu.

Işın Karaca’dan Eda Taşpınar’ın Fotoğrafına Olay Yorum: Fotoğraf Değil...

Şu günlerde Meksika’da olan sosyetik güzel Eda Taşpınar, Instagram hesabına tatil fotoları atmaya devam ediyor. Bikinili fotoğraflardan biri ile ilgili Işın Karaca’dan olay yorum geldi.

Sosyal medyada bir hesabın, “Eda Taşpınar tatil fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor” şeklindeki paylaşımına şarkıcıdan, “Tatil fotosu yerine tatil totosu olmuş” şeklinde yanıt geldi.

TEPKİLERE NEDEN OLMUŞTU

Çıktığı tatillerde birbirinden ilginç yiyecekleri deneyen Eda Taşpınar, son olarak Meksika Tulum’da bir tabak dolusu çekirge yemiş ve bunu sosyal medya hesabından paylaşarak tepkilere neden olmuştu. Sosyetik güzelin yaşanan olaydan sonra bir yakınına, “Paylaşmak doğru değildi. Keşke yapmasaydım. Yorumları okudum, gerçekten üzüldüm” şeklinde üzüntüsünü dile getirdiği ileri sürüldü.

İşte o fotoğraf...

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 17:56

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE