Işın Karaca'nın çilesi! Eski eşinin 1 milyonluk borcu ona kaldı

Işın Karaca'nın Brezilya'da hırsızlıktan yargılanan eski eşi Sedat Doğan'ın 1 milyon TL'lik borcuyla uğraştığı ortaya çıktı.

Işın Karaca'nın çilesi! Eski eşinin 1 milyonluk borcu ona kaldı

Işın Karaca, Brezilya'ya yerleşen eski eşi Sedat Doğan'dan boşanalı yıllar oldu ama ünlü popçunun eski eşi yüzünden yaşadığı sıkıntıları bitmedi. Karaca, 2011 yılında bebek beklediğini öğrenince o dönem sanat dünyasında oldukça gözde bir isim olan fotoğrafçı ve klip yönetmeni Sedat Doğan ile evlenmiş, kızı Sasha Mia'yı kucağına almıştı. Ancak peş peşe ihanete uğrayan Karaca 2 yıl sonra boşanmıştı.

Daha sonra hakında dolandırıcılık davaları açılan Sedat Doğan önceki yıl Brezilya'ya yerleşmiş ve ünlü fotoğrafçının orada da hırsızlık yüzünden yargılandığı gündeme gelmişti. Yakın zamanda Sedat Doğan'la olan ortak kızları Sasha Mia'nın soyadını mahkeme kararıyla değiştiren ve adını bile duymak istemeyen Işın Karaca'nın öfkesinin nedeni de ortaya çıktı. Sabah gazetesinden Ömer Karahan'ın haberine göre Işın Karaca'ya Sedat Doğan'dan 1 milyon TL borç kaldı. Ünlü popçu evlilik yüzüklerini bile tatil yapmak için satan Sedat Doğan'dan kalan bu borçlarla uğraşmak zorunda kaldı.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2019, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER