Işın Karaca kiminle görüntülendi? İşte Işın Karaca'nın yeni aşkı!

Son dönemde eski eşleriyle yaşadığı sorunlar ile ilgili gündemde olan ünlü sanatçı Işın Karaca’nın yeni aşkını sadece Magazinburada görüntüledi.

Işın Karaca kiminle görüntülendi? İşte Işın Karaca'nın yeni aşkı!

ÇAĞDAŞ SEÇKİN YILMAZ MAGAZİNBURADA.NET

Tuğrul  Odabaştan, geçtiğimiz ay tek celsede boşanan ünlü sanatçı Işın Karaca, çok  fena yakalandı. Son dönemde eski eşleriyle yaşadığı sorunlar ile ilgili gündemde olan ünlü sanatçı Işın Karaca’nın yeni aşkını sadece Magazinburada görüntüledi.

Magazinburada kameraları geçtiğimiz günlerde havalimanında ünlü sanatçı Işın Karaca’ya rastladı. Havalimanında elinde valiz bulunan genç bir adama sarılırken görülen Karaca, ekibimizin dikkatini çekti. Ekibimiz tarafından takibe alınan Karaca, konseri sonrası evine çok yakın bir otele girerken görüntülendi. Takibini sürdüren ekibimiz bir gün sonra havalimanında Işın Karaca’nın sarıldığı beyefendiyi de aynı otelden çıkarken görüntüledi. Otelden ayrı ayrı çıkan ikili az ileride buluşarak bir araca binip gözlerden uzaklaştı. Çok geçmeden adının Can Yapıcıoğlu olduğunu öğrendiğimiz genç müzisyen ile aynı yerden paylaştıkları hikayeler ve Işın Karaca’nın bu paylaşıma, mutlu yerler mutlu hikayeler doğurur notu ve kalp işareti koyması da bu iddiaları daha da güçlendirir nitelikteydi.

Durumdan emin olmak isteyen ekibimiz Işın Karaca ve Can Yapıcıoğlunu  dafalarca ayrı ayrı aynı otele girerken görüntüledi.  Bugün Bağdat caddesinde bir arkadaşı ile görüntülediğimiz Işın Karaca’ya muhabirimizin iddiaları sorması üzerine Karaca,  bir an şaşırdı, sessiz kaldı ve iddiaları güçlendirir tavırlarda bulundu.

Can Yapıcıoğlu ile aşk mı yaşıyorsunuz? sorusu üzerine Karaca,”Ben ne yaşadığımı anlamadan siz nerden biliyorsunuz” cevabını verdi. İddiaları defalarca soran ekibimize Karaca, "hayır öyle bir aşk yok demedi" ve hemen bir taksiye binip uzaklaştı.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2019, 22:38

Ecem Köksal

YORUM EKLE