İrem Derici’yi Durdurabilecek Tek İsim Devreye Girdi! ‘Bunlar Ters…’

Sözünü sakınmamasıyla bilinen İrem Derici’nin röportajlarında mahrem konulara da girmesi ailesini rahatsız etti. Son röportajında kendisini tatmin ederken annesine yakalandığını itiraf eden Derici'yi babası ‘Bunlar Türk aile yapısına ters’ diyerek uyardı.

İrem Derici’yi Durdurabilecek Tek İsim Devreye Girdi! ‘Bunlar Ters…’

İrem Derici'nin röportajlarında mahrem konulara da girmesi ailesini rahatsız etti. Hürriyet'te yer alan habere göre; son röportajında kendisini tatmin ederken annesine nasıl yakalandığını anlatan Derici’ye ailesinden uyarı geldi. Şarkıcının babası Hulusi Derici'nin, “Böyle konularla değil müziğinle gündeme gel. Bunlar Türk aile yapısına ters” diyerek kızını uyardığı öğrenildi.

İTİRAFLARI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞMÜŞTÜ…

Exxen'de yayın yapmaya başlayan Hasan Can Kaya'nın konuğu olan İrem Derici, sevgililerini aldattığı itirafında bulunmuş ve şöyle konuşmuştu: “Ben de aldattım. Psikolojik şiddet çok garip bir şey. Öyle bir şey diyor ki, hıncımı alamıyorum. Gidiyorum aldatıyorum ama haberi de olmuyor. Ne yapmış oluyorum şimdi? Hepsini aldatmadım ama…”

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 12:19

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE