İrem Derici’den Dikkat Çeken Davet! ‘Fransız Öpücüğü Vereyim…’

Yeni şarkılarını müzikseverlerin beğenisine sunduğu akşam koronavirüse yakalandığını öğrenen İrem Derici’den dikkat çeken çıkış geldi. Şarkıcı, hastalığına inanmayanlara “Evime gelsinler bol sulu Fransız öpücüğü vereyim onlara” diyerek tepki gösterdi.

İrem Derici’den Dikkat Çeken Davet! ‘Fransız Öpücüğü Vereyim…’

Geçtiğimiz hafta yeni şarkısıyla hayranlarına sürpriz yapan İrem Derici, hemen akabinde koronavirüs testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabından hayranlarına duyurmuştu. Hürriyet’e açıklamalarda bulunan şarkıcı, hastalığı boyunca kolunu bile kaldıramadığını, dayak yemiş gibi kemiklerinin ağrıdığını ifade etti.

İNANMAYANLARA AÇIK DAVET…

Koronavirüs tedavisi gören İrem Derici, hastalığının reklam olduğunu iddia edenlere ise açtı ağzını yumdu gözünü. “Korona olduğuma inanmayan ger zekalıdır” diyen Derici, “Sağlık Bakanlığı logolu raporumu paylaştım. Şüphelenen varsa kendilerine bol sulu bir Fransız öpücüğü vereyim” ifadelerini kullandı.

‘PAÇAVRA GİBİ OLDUM…’

Yeni şarkısının kutlamasını yapamayan İrem Derici, hastalık hakkında ise şöyle konuştu: “Her an değişiyor. Bence koronavirüs İkizler burcu. Dakikası dakikasını tutmuyor. Resmen paçavra gibi oldum. Ben kutlama kadınıyımdır. Yeni maxi single’ım çıkmıştı, akşamına ‘pozitif’ sonucu gelince psikolojik olarak çöktüm.”

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE