İrem Derici’den Dikkat Çeken ‘Aldatma’ İtirafı! ‘Ama Hepsini Değil…’

Hasan Can Kaya’nın ‘Konuşanlar’ programına konuk olan İrem Derici, ‘ihanet’ itirafında bulundu. ‘Ben de aldattım, hepsini değil ama’ diyen İrem Derici, “Evliliğimde ya da uzun ilişkimde böyle bir şerefsizlik yapmadım” itirafında bulundu.

İrem Derici’den Dikkat Çeken ‘Aldatma’ İtirafı! ‘Ama Hepsini Değil…’

Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen'de izleyicileri ile buluşmaya başladı. Kaya’nın son konuğu ise ünlü şarkıcı İrem Derici oldu.

“NE ZAMAN ALDATSAM…”

Her söylediği ve yaptığıyla adından söz ettiren İrem Derici, özel hayatı hakkında yaptığı itiraflarla şaşırttı. Sevgililerini aldattığını itiraf eden ünlü şarkıcı, “Ben de aldattım. Psikolojik şiddet çok garip bir şey. Öyle bir şey diyor ki, hıncımı alamıyorum. Gidiyorum aldatıyorum ama haberi de olmuyor. Ne yapmış oluyorum şimdi? Hepsini aldatmadım ama. Evliliğimde ya da uzun ilişkimde böyle bir şerefsizlik yapmadım. Ne zaman aldatsam, 3 ila 5 iş günü arasında o ilişki bitti" dedi.

İrem Derici’den Dikkat Çeken ‘Aldatma’ İtirafı! ‘Ama Hepsini Değil…’

Derici, pandemi sürecinde sosyal medyada çok fazla vakit geçirdiğini de söyledi: “Mart ayından bu yana en büyük keyfim, ‘keşfet’te adam beğenmek. 30 adam beğeniyorum, kenara atıyorum. Ertesi gün ‘o beni basına söyler’, ‘bu sabahına beni eve yollar’ diye diye eliyorum, elde kalıyor sıfır.”

SAHTE HESABIMDA TRABZONLU BİR KIZIM…

Ünlü şarkıcı ayrıca sosyal medyada sahte hesaplar açtığını da anlattı. ‘Çok sahte hesabım var’ diyen Derici, “Birinde Trabzon’da yaşayan 26 yaşında bir kızım. Kedim de var, adı Fısfıs. Muhabbet ediyorum takipçilerimle” ifadelerini kullandı.

İrem Derici’den Dikkat Çeken ‘Aldatma’ İtirafı! ‘Ama Hepsini Değil…’

“KÖTÜ AÇILMIŞ CİPS PAKETİ GİBİ…”

İrem Derici, yaptırdığı estetiklerden bahsetti. “Her yerim yapma, dudaklarım değil” diye başlayan Derici, sözlerini şöyle noktaladı: “Biri geçen Ekşi Sözlük’te ‘Kötü açılmış cips paketi gibi ağzı var’ yazmış. Ne kadar doğru bir yorum. Muhteşem değil mi?”

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 15:38

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE