İrem Derici’den Ateşli Dans Videosu! Hayranlarını Mest Etti…

Yeni yaşına giren şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabından dans ettiği bir videosuna yer verdi. Derici'nin, ‘Yeni yaşımda hiç kimse izlemiyormuş gibi dans edeceğim ve hiç incinmemiş gibi seveceğim’ notlu videosu, kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.

İrem Derici’den Ateşli Dans Videosu! Hayranlarını Mest Etti…

Son dönemde şarkılarından çok yaptığı açıklamalarla gündeme gelen İrem Derici, şimdi de yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi. 34 yaşına basan şarkıcı, 'Tipsy' adlı şarkıda dans ettiği anları sosyal medya hesabından yayınladı.

‘BEN ÖYLE İSTİYORUM…’

Instagram'da 7 milyondan fazla takipçisi bulunan Derici, paylaşımına “Yeni yaşımda hiç kimse izlemiyormuş gibi dans edeceğim ve hiç incinmemiş gibi seveceğim. Çünkü ben öyle istiyorum” notunu düştü. Derici'nin dansı sosyal medyada gündem oldu.

İşte o dans…

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2021, 16:58

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE