İrem Derici ve Lider Şahin Arasında Polemik Devam Ediyor: Gazete Kupürüyle Yanıt!

Bir dönemler sevgili olan şarkıcı İrem Derici ve Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin arasında sular durulmuyor. Bu sefer de gazete kupürü ile cevap geldi...

İrem Derici ve Lider Şahin Arasında Polemik Devam Ediyor: Gazete Kupürüyle Yanıt!

   Şarkıcı İrem Derici ile bir dönem aşka adım atan Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin arasında polemik devam ediyor. Son olarak İrem Derici’ye Lider Şahin cephesinden yanıt gelmişti. Lider Şahin, 1986 senesinde paylaşılan gazete kupürünü paylaştı ve “Sen yokken de ünlüydüm” açıklamasında bulundu.

Selami Şahin’in büyük oğlu olan Lider Şahin, bir dönemler şarkıcı İrem Derici ile aşk yaşamış ve gündemde uzun süre kalmışlardı. Birliktelikleri son bulduktan sonra da birbirleri hakkında hiç konuşmamışlardı. Lider Şahin son günlerde verdiği bir röportajında “İlişkimiz bir sene kadar sürdü diye hatırlıyorum. Güzel zamanlarımız oldu, birbirimizi de güzel hatırlıyoruz.” Demişti.

Derici Cephesi Susar mı Hiç!!!

  İrem Derici, eski sevgilisinin verdiği bu röportaj sonrasında Twitter hesabından konuya ilişkin açıklamada bulundu. Şarkıcı, paylaşımında “O zor hatırladığın ilişki sayesinde veriyorsun o röportajı da hadi neyse.” İfadelerinde bulundu.

Lider Şahin Gazete Kupürü ile Yanıt Verdi

    Lider Şahin’in eski sevgilisine cevabı da gecikmedi… Lider Şahin, Instagram sayfasından 1986 yılına ait olan bir gazete kupürünü paylaştı ve hiçbir açıklamada bulunmadan sadece görselle “Sen yokken de ünlüydüm” mesajlarını gönderdi.

İrem Derici’nin hamlesi oldukça merak konusu…

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE